Гарний акуратний зовнішній вигляд, ніжний відтінок обкладинки та можливості смарт обкладинки від виробника Mofi — це смарт чохол-книжка для Xiaomi Redmi 5 Plus рожеве золото
Серія — Mofi Grain, колір рожеве золото (rose gold)

Чохол книжка Mofi може не тільки облагородити зовнішній вигляд Вашого смартфона Xiaomi Redmi 5 plus, але й виконує цілу низку завдань у щоденному використанні:

Підібрати цікавий колір обкладинки, детально розглянути товар на реальних світлинах (майже помацати в живу) — відвідайте групу по чохлів для Xiaomi Redmi 5 plus. Натискайте на зображення під текстом.
Фірмовий чохол Mofi Grain Rose gold (рожеве золото) для Xiaomi Redmi 5 plus Gold з незвичайним відтінком золота буде приємним подарунком для коханої дівчини. Оригінальне оформлення від Mofi і зробить Ваш девайс унікальним і неповторним. Блокування дисплея під час закриття обкладинки, сталева серцевина в передній частині для посиленого захисту дисплея, мінімальне потовщення пристрою — такі можливості є тільки в Mofi.
Оцініть можливості та дизайн смарт чохла Mofi Rose gold у серії Grain у наведеному фотодзвінку від магазину "Smarticase".









По-справжньому дефіцитний товар, смарт чохол-книжка для Xiaomi Redmi 5 Plus рожеве золото від виробника Mofi можна замовити через кошик покупок на сайті (колосучно) або за дзвінком на контактний номер мобільного (у робочий час).
Є оплата у разі отримання й безнадійного розрахунку на поточний рахунок.
Вирушаємо всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Написи |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, Рифлена текстура, Функція підставки |
| Тип застежки | Без застібки |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Колір | Рожеве золото |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5 Plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 10 мм |
- Ціна: 338 ₴










