
Сірий чохол кишеня для Lenovo Yoga Smart tab (YT-X705L X705F), розмір middle
170 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: karman_9_yogasmart
Вкрай необхідний захисний аксесуар при активному способі життя, з частими поїздками, подорожами - це сірий чохол кишеня для Lenovo Yoga Smart tab (YT-X705L X705F) у розмірі middle, суто під розміри планшетного комп'ютера.

Захисний чохол кишеню Ivanaks Gray з клапаном для Lenovo Yoga Smart tab YT-X705L (YT-X705F) має такі розміри:
Зовнішні розміри: 27.8 на 20.8 сантиметрів
Внутрішні розміри: 27.0 на 19.7 сантиметрів.

Варіант Middle передбачає чуйну посадку навколо всього планшета, без вільного місця для інших аксесуарів. Якщо Вам необхідно ще простір для бездротової клавіатури, тоді вибирайте розмір Large.


Сірий чохол кишеня для Lenovo Yoga Smart tab (YT-X705L X705F) формує захисний бар'єр з синтевойлока і береже корпус від пошкодження. Вам підійде цей варіант, якщо:
- Ви не використовуєте вдома захисний чохол ( книжка або силіконовий футляр), і необхідно носити пристрій з собою в школу, на навчання, на роботу, в подорож. В сумці ( рюкзаку), як правило, присутні і інші предмети, які можуть подряпати корпус, пошкодити дисплея гаджета при зіткненні. Захисні стінки синтетичного повсті пом'якшують зіткнення, захищають від виникнення подряпин;
- Вам потрібен простий захисний аксесуар з легким вагою і хорошою міцністю;

Не забудьте придбати загартовану броню для дисплея - захисне скло 9H. Щоб додати скло на замовлення, натискайте на зображення.
Захисний чохол кишеню Ivanaks Gray з клапаном для Lenovo Yoga Smart tab YT-X705L (YT-X705F) забезпечує природний повітрообмін між планшетом і зовнішнім середовищем, впевнений хват руками і захист на 360 градусів. Клапан з липучкою на бічній грані закриває доступ до пристрою, щоб планшет не вивалювався з чохла-кишені. Товщина стінок чохла - близько 20 міліметрів.



Захисний чохол кишеню Ivanaks Gray з клапаном для Lenovo Yoga Smart tab YT-X705L (YT-X705F) Ви можете замовити з доставкою зручним для Вас перевізником. - це Нова Пошта, Джастін, Укрпошта. Можливо оплатити за товар при отриманні.
Відправляємо по всій Україні!

| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Виробник | IVANAKS |
| Ширина пристрою | 242 мм |
| Матеріал | Повсть |
| Призначення | Для планшета |
| Тип застежки | Липучка |
| Товщина пристрою | 5.5 мм |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Темно-сірий |
| Висота пристрою | 166 мм |
| Модель планшета | для планшета 10-11 дюймів |
- Ціна: 170 ₴










