
Класичний чорний чохол-книжка Samsung Galaxy tab a 8.0 2019 (T290 T295) Ivanaks tri fold black
399 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: black_trifold_a82019
Найпопулярніше рішення в захисті планшета при щоденному використанні - це класичний чорний чохол-книжка Samsung Galaxy tab a 8.0 2019 (T290 T295) в матової шкіри PU і магнітної обкладинкою.
Серія Ivanaks tri fold black

Чохол Tri Fold Black поєднується з такими варіаціями планшета Tab A 8.0 2019:
-
Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 Wi-Fi SM-T290 Black (SM-T290NZKA)
- Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 SM-T295 LTE 32GB Black (SM-T295NZKA)
-
Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 SM-T295 LTE 32GB Silver (SM-T295NZSA)
-
Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 SM-T290 Wi-Fi 32GB Silver (SM-T290NZSA, SM-T290NZSC)

Чому Вам сподобатися ультратонкий чорний чохол книжка Ivanaks Tri fold black для Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019:
-
поверхня практично не збирає сліди пальчиків і пилу за рахунок використання синтетичної матової шкіри PU. Аксесуар надійно лежить в руках, є впевненість в захисному чохлі;
-
твердий футляр позбавлений недоліку м'яких силіконових форм - він не розтягується і не змінює форму з часом використання. Ударостійкий ABS пластик полегшує вага захисного аксесуара і планшет Galaxy Tab A 8.0 2019 не суттєво додає у вазі ( + 140 грам);
-
гнучка структура обкладинки дозволяє з легкістю відкривати чохол без застосування особливих зусиль. Трьох сегментна структура розширює можливості використання планшетного пристрою - Ви можете дивитися відео, малювати або працювати з текстом, вибравши необхідне Вам розташування Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019;
-
для захисту від виникнення подряпин і дрібних подряпин по корпусу і дисплеї таблет Самсунг, внутрішня сторона чохла Ivanaks Tri Fold покрита захисною сірої мікрофіброю;
-
вирішується проблема мимовільного відкриття обкладинки як у звичайних чохлів-книжок. Система магнітів не помітна але саме вона забезпечує м'яке прилипання обкладинки до футляру;
-
оптика 8-ми мегапіксельною камери втоплена в товщі стінок футляра, щоб не піддаватися фізичному зносу при терті;
-
комфортне розташування дисплея пристрою при перегляді відео або читання інформації в інтернет;

Пропонуємо придбати класичний чорний чохол-книжка Samsung Galaxy tab a 8.0 2019 (T290 T295) в парі з захисним склом 2,5 d для максимального підходу в захисті Вашого пристрою.
Натисніть на зображення, щоб перейти на сторінку товару.
Порівняти варіанти обкладинок між собою, детально ознайомитися з описом і реальними фотографіями на чохол Самсунг таб а 8 2019 Ви можете в будь-який час дня і ночі в магазині Смартикейс. Натисніть на зображення внизу клікабельне
Ультратонкий чорний чохол книжка Ivanaks Tri fold black для Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 - це вже широко визнаний варіант захисту планшета у дорослої аудиторії користувачів, кому важливий сучасний дизайн, міцність аксесуара і можливості застосування з різними завданнями ( читання, малювання, відео контент).






Щоб користуватися оригінальним аксесуаром Ivanaks tri fold black якомога швидше, залишайте ваші замовлення на класичний чорний чохол-книжка Samsung Galaxy tab a 8.0 2019 (T290 T295) через форму КУПИТИ або по дзвінку на контактний номер мобільного.
Відправка по Україні перевізниками ( Нова пошта, Джастін, Укрпошта)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 124.4 мм |
| Ширина пристрою | 210 мм |
| Товщина пристрою | 7.99 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 SM-T290 SM-T295 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | насищенный чорний |
- Ціна: 399 ₴











