
Рожевий силіконовий чохол для дівчини на Samsung Galaxy Tab A 8 2019 T290 T295 Ivanaks tpu pink
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: pink_tpu_a82019
Для жінок і дівчаток, еталонний варіант захисту при будь-яких формах використання планшета, мінімально схильний до руйнування і пошкодження - це рожевий силіконовий чохол для дівчини на Samsung Galaxy Tab A 8 2019 T290 T295
Серія Ivanaks tpu shield Pink ( ніжний рожевий відтінок)

Цей еталон м'якою захисту корпусу планшета сумісний з такими моделями планшета Samsung Galaxy Tab:
| Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 (SM-T290NZKA) |
| Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 (SM-T295NZKA) |
| Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 (SM-T290NZSA, SM-T290NZSC) |
| Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 (SM-T295NZSA) |

Жіночий рожевий захисний чохол на силіконі Ivanaks Shield Pink для Samsung Galaxy Tab A 8 2019 SM T295 T290 допоможе Вам з планшетом і гарним настроєм:
-
приємний рожевий відтінок додасть жіночності Вашому робочому планшету, згладить і захистить пристрій по кутах по краях;
-
технологічно продумана можливість комфортно дивитися відео, спілкуватися в соціальних мережах або по відео каналах; задіявши вбудовану підставку з регульованим кутом нахилу дисплея;
-
сформувати надійну силіконову броню рожевого кольору, закривши найбільш уразливі частини планшетного пристрою, в тому числі по краях крихкого дисплея ( так званий захисний бортик);
-
гармонійне поєднання захисного футляра і планшета Samsung Galaxy Tab A 8 2019, не обтяжене великою вагою аксесуара;
-
вірний спосіб зберегти новизну клавіші управління планшетом;
-
довгий термін корисного використання захисного футляра за рахунок хорошої носкості, міцності і довговічності тпу матеріалу;
-
оптимальний захист при активному темпі використання гаджета;

Найкорисніший комплект для хорошого захисту Вашого гаджета, від А до Я - це купити рожевий силіконовий чохол для дівчини на Samsung Galaxy Tab A 8 2019 T290 T295 з загартованим склом 2,5 d за 530 гривень з безкоштовною упаковкою для безпечної доставки.
За посиланням ( жміть на фото) можна ознайомитися з характеристиками захисного скла.
Жіночий рожевий захисний чохол на силіконі Ivanaks Shield Pink для Samsung Galaxy Tab A 8 2019 SM T295 T290 - це подарунок для дочки, матері чи коханої дівчини. Чарівний ніжний відтінок просто не відіб'ємо, планшет виглядає набагато цікавіше. Гідний рівень захисту корпусу і кутів мобільного девайса подарує Вам міцний здоровий сон, особливо якщо планшет постійно в руках дитини або підлітка.



Ми відправляємо рожевий силіконовий чохол для дівчини на Samsung Galaxy Tab A 8 2019 T290 T295 по всій Україні провідними перевізниками країни - Нова Пошта, Джастін, Укрпошта.
Залишайте Ваші замовлення на сайті або зателефонуйте нам в робочий час магазину Смартикейс!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 124.4 мм |
| Ширина пристрою | 210 мм |
| Товщина пристрою | 7.99 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 SM-T290 SM-T295 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | матовий рожевий |
- Ціна: 350 ₴








