
Захисний чохол для хлопчика на Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 SM T295 T290 Політ у космос
285 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: flytospace_print_a82019
Весело оформлений захисний варіант обкладинки для використання планшета дитиною, тверді міцні стінки, стійке позиціонування планшета на столі - це захисний чохол для хлопчика на Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 SM T295 T290
Серія steady prints Fly in Space (Політ у космос)

Підходить винятково для планшетів з наведеного списку пристроїв;


Кольоровий чохол Політ в космос (Fly in Space) на Samsung galaxy tab a 8.0 2019 (SM-T295NZKA) прекрасно вирішує повсякденні завдання Вашої дитини:


Самий потрібний набір аксесуарів для повноцінного захисту планшета по максимуму і вигідно. Купити захисний чохол для хлопчика на Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 SM T295 T290 в додачу з загартованим склом всього за 449 гривень.
Все про загартованому склі 2,5 d - переходьте за посиланням внизу!
Кольоровий чохол Політ в космос (Fly in Space) на Samsung galaxy tab a 8.0 2019 (SM-T295NZKA) перетворить планшетний комп'ютер Вашої дитини, уникализирует його, виділить і захистить у складних ситуаціях ( при падінні наприклад). Захист корпусу від подряпин і тріщин, стійка позиція, щоб дивитися мультфільми і серіали, доступ до портів і роз'ємів.





Подарунок для сина чи братика, захисний чохол для Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 SM T295 T290 в кольоровому оформленні "Політ у космос" оформити в магазині Смартикейс в пару кліків мишкою. Або телефонуйте на контактний номер мобільного ( відповімо згідно графіка роботи магазину)
Оплата за дитячий чохол можлива при отриманні на пошті або безготівковій оплаті ( через додаток в смартфоні).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.4 мм |
| Ширина пристрою | 210 мм |
| Товщина пристрою | 7.99 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 SM-T290 SM-T295 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Політ у космос |
- Ціна: 285 ₴










