
Яскравий червоний силіконовий чохол Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F Ivanaks Tpu Red
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: yogasmart_rez_red
Для зручного використання планшета без обтяження, монолітна броня на весь корпус пристрою і навіть трохи більше - це яскравий червоний силіконовий чохол Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F
Модель - Ivanaks Tpu Red

Відмінні фішки чохла Ivanaks Tpu Red:
-
м'який термполиуретан легко одягається на корпус планшета, не сповзає і не злітає з пристрою;
-
оберігає корпус планшета Ленів йога смарт таб від неминучого появи подряпин і тріщин;
-
товщина стінок не менше 2 міліметри) дозволяє захистити пристрій при падінні і ударі, сформує монолітний ударостійкий бар'єр між пристроєм і зовнішнім середовищем.
Жіночий червоний силіконовий чохол Ivanaks TPU Red на Lenovo Yoga Smart Tab LTE можна придбати з захистом для екрану, загартованим склом 9H, зі знижкою на комплекті 20 гривень!
Щоб додати загартоване скло у своє замовлення, натискайте на зображення внизу!
Ознайомитись з повним асортиментом на продукцію для планшета Ленів йога смарт таб від магазину "Smarticase" - тисніть на посилання внизу (на фото)
Червоний силіконовий чохол Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F - це не просто захисна оболонка на планшет:

Сформувати красивий захисний бар'єр навколо крихкого і мазкого планшета, зберігши ергономічність і комфорт від використання мобільного пристрою Ви можете за допомогою м'якого безпечного аксесуара. Купити женский червоний силіконовий чохол Ivanaks TPU Red на Lenovo Yoga Smart Tab LTE на подарунок або для особистого використання.






Ви можете замовити червоний силіконовий чохол Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F в магазині Смартикейс, залишивши Вашу заявку на сайті або зателефонувавши на контактний номер мобільного.
Оперативна відправка в робочі дні!

| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для планшета |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 166 мм |
| Колір | Червоний |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Виробник | IVANAKS |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина пристрою | 5.5 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 242 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 500 ₴









