
Жіночий червоний чохол книжка Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F 10,1 дюйм
450 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: yogasmart_walk_RED
Однотонна матова обкладинка з міцної шкіри PU з ідеальною посадкою футляра на корпусу планшета - жіночий червоний чохол книжка Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F з діагоналлю 10,1 дюйма.

Забарвлення - Red ( Червоний)
Магнітний червоний чохол Walk Shield для Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L (WI-FI YT-X705F) продається в парі з захисним склом 9H (знижка 20 гривень на скло). У підсумку Ви отримуєте комплексний захист планшета, економію на доставку і безкоштовну упаковку для безпечної доставки замовлення.
Вся правда про захисному склі на серії фотознімків - переходьте за посиланням на фотографії товару!
Рекомендуємо до захисного чохла книжці на планшет Lenovo Yoga smart tab підібрати і м'який силіконовий футляр-бампер, щоб працювати з планшетом в самих різних ситуаціях. Подивіться всі пропозицію по чохлам від магазину "Smarticase" - жміть на фото внизу!
Яскравий колір однотонної обкладинки привертає увагу, Ви буде простіше і швидше знайти свій планшет в кімнаті серед інших речей, обчислити поглядом свій гаджет на робочому столі серед паперів і стопок папок.

Жіночий червоний чохол книжка Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F, як бойовий лицар, покриє бронею гаджет на всі 360 градусів:
-
двох складовою захисний чохол оберігає і корпус від подряпин (за рахунок ABS пластику), і скляну поверхню екрана (за рахунок мікрофібри і твердого пластику в стержні обкладинки);
-
сучасні захисні матеріали дозволили виготовити міцний і легкий ( вага близько 200 грам) захисний аксесуар з ідеальною посадкою на корпус планшетного пристрою;
-
не слизька шкіра PU червоного відтінку не збирає відбитки пальців, стійка до фізичного зносу, не мазка;
-
вбудований магнітний замок дуже м'яко утримує обкладинку чохла закритій;
-
футляр з ABS пластику виготовлений ідеально по моделі планшета, відповідає габаритам 10-ти дюймового девайса;
-
красивий і модний однотонний жіночий чохол на Lenov Yoga smart tab;
Пропонує уважно розглянути і оцінити магнитный червоний чохол Walk Shield для Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L (WI-FI YT-X705F) на представлених живих фотографіях від магазину Смартикейс.




Щоб стати власником оригінального чохла, залишайте замовлення на червоний чохол книжка Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F в магазині "smarticase".
Ваше замовлення може поїхати за Нова пошта, Justin або Укрпошта, а оплатити посилку завжди можете при отриманні ( за цей логіст закликає комісію).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Висота пристрою | 242 мм |
| Ширина пристрою | 166 мм |
| Товщина пристрою | 5.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Кути заокруглені, Захист для кутів, магнітний замок, з малюнком |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 450 ₴








