
Чорний силіконовий чохол Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks black Tpu
465 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_rez_black
Монолітна броня верх всього корпусу пристрою від Lenovo, тривалий термін служби і матова не слизька поверхня для впевненого взяття планшета - чорний силіконовий чохол Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F
Модель - Ivanaks Tpu Black (чорний)

Для кого цей диво варіант захисту:
-
для понад активних користувачів, завзятих геймерів, які не випускають з рук девайс
-
для водіїв і торгових агентів, працівників торгівлі та послуг, де має місце високий ризик упустити або як-небудь зашкодити планшетного комп'ютера в процесі динамічного пересування
-
для дітей і підлітків, і користувачів, який не дуже акуратні і важливий високий рівень ударостійкості та поглинання сили удару;
Чому часто надходять замовлення на силіконовий чохол Lenovo Tab k10 FHD (TB X6C6X X6C6F), модель Ivanaks Shield black і захисне скло для дисплея? Це логічна покупка комплекту необхідних захисних аксесуарів з економією на ціні і доставці. Пропонуємо придбати захисний набір для Lenovo Tab k10 зі знижкою на склі 5 %


Порівнюйте варіанти захисних чохлів, підбирайте забарвлення і робіть вибір захисного чохла для Lenovo Tab k10 в асортименті магазину "Smarticase". Натисніть на зображення, щоб перейти в групу з чохлам!
Чорний силіконовий чохол Lenovo Tab k10 FHD (TB X6C6X X6C6F) і його особливості такі:
-
міцність на рівні Strong+. На вигинах і при скручуванні м'який чохол Ivanaks Shield не втрачає своїх захисних властивостей, здатний пом'якшити зіткнення гаджета і твердій поверхні ( наприклад з підлогою), щоб в рази підвищує шанси зберегти планшет Lenovo tab k10 цілим і новим;
-
закриває вразливі долі дисплея пристрою від ризиків відколу. Захисний бортик по всьому периметру краю дисплея служить захисною опорою при форс-мажорних ситуаціях;
-
проста регулювання розташування планшета відносно поверхні дозволяє користувачу підібрати комфортний кут нахилу при перегляді відео, при читанні або малюванні;
-
дуже надійні кути з потовщеннями, які виступають за межі корпусу по вертикалі і горизонталі;
-
литі кнопки управління гучністю і включенням/виключенням живлення планшетного пристрою;
-
зручний захисний чохол з м'якого термополіуретану легко одягається, просто знімається і формує монолітний силіконовий бар'єр-броню;







Безпечний силіконовий чохол Ivanaks Shield black Lenovo Tab k10 FHD (TB X6C6X X6C6F) подарує Вам відчуття впевненості і спокою при поводженні з планшетним пристроєм. Міцність, розмір, ергономіка - все на найвищому рівні.
Чекаємо на Ваші замовлення на сайті і по дзвінку на контактні номери мобільних. Відправка по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 465 ₴












