Не обважнює свої вагою, легкий і міцний, з матовою шкірою PU і згинаною обкладинкою — це стійкий чорний чохол-ліхол книжка Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09, для 8-дюймової моделі в лінійці планшетів Huawei mediapad t3.
Колір чорний, модель steady case

Щоб максимально убезпечити планшет від ризикових ситуацій, рекомендуємо придбати класичний захисний чохол, книжка Huawei Mediapad t3 kob-l09 у парі із захисним склом. Скидка 10 % на будь-який із представлених у магазині "Smarticase" оригінальних скел. Підібрати потрібно Вам за ціною та характеристиками, захисне скло 9H, можна за посиланням, натискайте на світлину внизу.
Широкий вибір чохлів на планшет Huawei Mediapad t3 kob l09 з реальними фотографіями, від силіконового футляра до магнітного бізнесу чохла-книжки, тільки в магазині "Smarticase". Переходьте за посиланням, натискайте на фото!
Чорний чохол-книжка Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09, модель steady case — це базовий варіант захисного чохла-книжки для широкої аудиторії користувачів. Мінімалізм в оформленні, кілька положень для роботи з планшетом, захист для обкладинки. Що ще треба?)

Можливості та особливості чохла Steady case black:
-
захист планшета від неминучого фізичного зносу, помутніння корпусу та псування поверхні;
-
вибір режимів встановлення планшета Huawei mediapad t3 8 під Ваші завдання. Можна дивитися відео, читати, малювати. Планшет стійкий!
-
міцна фіксація ґаджета в твердому футлярі з ABS пластику, вилитим відповідно до розмірів планшетного комп'ютера;
-
захист дисплея не тільки від руйнування під час ударів, але й від дрібних мікроподряпин від пилу завдяки м'якому сірому покриттю на внутрішній частині обкладинки;
-
простий у користуванні, легкий і не габаритний;
Класичний захисний чохол-книжка Huawei Mediapad t3 kob-l09 — доступний варіант оригінального чохла для будь-якого користувача, для виконання завдань із захисту та комфортного поводження з планшетом.





Щоб зробити замовлення і придбати стійкий чорний чохол, книжка Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09, скористайтеся, будь ласка, формою для замовлення або телефонуйте нам ( номер є на сайті).
Відсилання по всій Україні. Накладений платеж і безналічний розрахунок!

| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Виробник | Ray |
| Ширина пристрою | 124.7 мм |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для планшета |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Чорний |
| Висота пристрою | 211 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 365 ₴










