
Сірий чохол Орігамі для Samsung Galaxy tab A7 lite Gray (8,7 дюймів) SM-t225 sm t220 з підставкою вертикально
499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: origami_winered_a7lite
Модернізований варіант для безпечного використання планшета, красива обкладинка зі шкіри PU, унікальна обкладинка - це сірий чохол Орігамі для Samsung Galaxy tab A7 lite Gray (8,7 дюймів)
Захисний чохол Ivanaks Origami Gray зроблений для таких пристроїв:
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Gray (SM-T220NZAA) - Wi-FI only
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Gray (SM-T220NZAA) - Wi-FI only
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Gray (SM-T225NZAA) - LTE версія
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Gray (SM-T225NZAF) - LTE версія

Сірий чохол Ivanaks Origami для Samsung Galaxy Tab A7 lite (SM-T225NZAA) і його характеристики:
-
підвищена міцність фуляра з TPU матеріалу, Не ламається від ударів, не тріскає на вигинах;
-
відмінна міцність при легкій вазі. Планшет Samsung Galaxy tab A7 lite в чохлі Origami не перевищує 530 грамів за вагою;
-
книжкова позиція для комфортного зорового контакту з дисплеєм при читанні, відео спілкуванні чи малюванні;
-
вбудований в обкладинку і футляр, прихований від очей, магнітний замок. Забезпечує утримання чохла закритим;
-
виступаючі межі футляра по краях, щоб убезпечити планшет при падінні, знизити детонационую навантаження на корпус;
-
монолітне лиття, цілісний броні футляр з надійними потовщеними кутами і дублюючими фізичними кнопками управління планшетом;
-
красива матова шкіра PU сірого відтінку поєднується з кольором корпусу планшетного комп'ютера;
-
довгий термін служби захисної аксесуара за рахунок використання сучасних міцних полімерів;


Чохол Орігамі для Samsung Galaxy tab A7 lite Gray (8,7 дюймів) можна купити відразу зі склом, заощадивши свій бюджет.
Магазин "Smarticase" за свій рахунок упакує товари в коробку, щоб вміст доїхало до Вас цілим.
Захисне скло 2,5 d і його характеристики опубліковані за посиланням, Натисніть на фотографію!
Різноманітність забарвлень, форм фактором футляра, варіантів обкладинки та ідей для захисту планшета Samsung Galaxy Tab A7 lite можна оцінити в групу магазину Смартикейс. Пропозиція чохлам опубліковано за посиланням. Натискайте на фото внизу!
Сірий чохол Ivanaks Origami для Samsung Galaxy Tab A7 lite (SM-T225NZAA) представлений на реальному фото огляді магазину Смартикейс, щоб Ваше сприйняття товару було максимально наближене до реального відвідування магазину.







Замовлення на чехол Орігамі для Samsung Galaxy tab A7 lite Gray (8,7 дюймів) в сірому кольорі обкладинки приймаються через сайт, дзвінок на контактний номер телефону та на Viber (номери є на сайті).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Світло-сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 212.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 SM-T220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | сірий (Gray) |
- Ціна: 499 ₴










