
Різнобарвний чохол для планшета Samsung Galaxy Galaxy tab A7 lite (SM-T220 SM T225) космос самсунг таб а7 лайт
425 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: trifold_galaxy_a7lite
Магічна комбінація відтінків в абстрактному зображенні просторів космосу та переплетення сонячних систем. Якщо Вам таке подобатися, то різнокольоровий чохол Samsung Galaxy tab A7 lite (SM-T220), модель ivanaks tri fold space - це те, що Вам потрібно.
Модель Ivanaks Tri Fold Space сидить як дорогий костюм на таких планшетах:


Космічний чохол кольоровий Ivanaks Tri fold Space на Samsung Galaxy Tab A7 lite (SM-T220NZAA) - це бестселер у лінійці Tri Fold. Мабуть, усіх зачаровує космос). Основні особливості цієї моделі:



Купують, як правило, різнобарвний чохол Галактика Samsung Galaxy tab A7 lite (SM-T220 SM T225) разом із захисним склом, щоб при "польоті в космос" Ваш планшет залишився цілим і неушкодженим.
Ознайомитись з характеристиками захисного скла – натискайте на фотографію!
Де ще можна знайти такі барвисті фотографії чохлів у живий, простий і зрозумілий опис, та найцікавіші чохли для Samsung Galaxy Tab A7 lite 2021? Магазин "Smarticase" підготував гарну добірку оригінальних чохлів, кольорові та однотонні обкладинки, м'які футляри та смарт чохли-орігамі. Безкоштовна доставка всіх замовлень на суму понад 650 гривень. Посилання на групу – на фотографії!
Космічний чохол кольоровий Ivanaks Tri fold Space на Samsung Galaxy Tab A7 lite (SM-T220NZAA) можна використовувати як підставку, як захист і як фешн обкладинку, з якої не соромно з'явитися в публічному місці (школі, на роботі, в кафе). Міцні сучасні матеріали дозволили створити полегшений оригінальний чохол компактної статури.





Придбати різнокольоровий чохол Галактика Samsung Galaxy tab A7 (SM-T220) і забрати у себе в місті (селищі), у відділенні перевізника - сьогодні це звичайна практика. Вибирайте зручний спосіб доставки та оплати та залишайте замовлення у магазині Смартикейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 212.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 SM-T220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Космос (Галактика) |
- Ціна: 425 ₴











