
Бірюзовий чохол з візерунком Samsung Galaxy tab A7 lite (SM-T220 SM T225) ivanaks tri fold Sakura
425 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: trifold_sakura_a7lite
Красиво оформлений захисний чохол, вірний партнер для планшета в руках жінки - це бірюзовий чохол з візерунком Samsung Galaxy tab A7 lite (SM-T220 SM T225)
Модель Ivanaks Tri Fold Sakura поєднується з такими моделями Таб А7 8,7 дюймів:


Оригінальний чохол Квітуче дерево Ivanaks Tri fold Sakura для Samsung Galaxy Tab A7 lite (8.7) - сучасна захист у різнобарвному спокійному оформленні, який здатний на вирішення таких завдань:



Підійти до питання захисту планшета серйозно і з розумом - купити бірюзовий чохол з візерунком Samsung Galaxy tab A7 lite (SM-T220 SM T225) і захисне скло Screen Protection зі знижкою 30 гривень!
Подивитися детально інформацію про захисне скло з живими фотографіями - натисніть на фото!
Чохли Tri fold на планшет Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 дуже популярні за рахунок своїх ультратонких розмірів і яскравого кольорового оформлення. Вибрати один або кілька кольорів з найбільш затребуваною вибірки магазину Смартикейс. Натискайте на фото внизу!
Бірюзовий чохол з візерунком Samsung Galaxy tab A7 lite (SM-T220 SM T225) підходить для роботи на планшеті, для використання поза стінами будинку, для уникализации таблет серед інших подібних. Світлий бірюзово-блакитний фон прикрашений гілками живого дерева в період цвітіння.





Оригінальний чохол Квітуче дерево для Samsung Galaxy Tab A7 lite (8.7), модель Ivanaks Tri fold Sakura доступний для замовлення в магазині "smarticase". Широкий вибір варіантів доставки допоможе доставити замовлення в будь-який населений пункт України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 212.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 SM-T220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Сакура ( Персик в цвітінні) |
- Ціна: 425 ₴











