
Розумний чорний чохол на силіконі для Xiaomi Mi pad 5 (5 pro) smart pen black
600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: black_penbook_mipad5
Звичний темний колір, суцільна TPU броня корпусу планшета, яка закриває вразливі місця від руйнування - це розумний чорний чохол на силіконі для Xiaomi Mi pad 5 (5 pro)
Захисний чохол Ivanaks Smart Pen Black підходить для всього модельного ряду планшетів Mi pad 5:
- Xiaomi Mi pad 5 Pro Black
- Xiaomi Mi pad 5 Pro White
- Xiaomi Mi pad 5 Pearl White
- Xiaomi Mi pad 5 Cosmic Grey
- Xiaomi Mi pad 5 Green

Оригінальний чорний чохол (силікон) Ivanaks Smart Pen для Xiaomi Mi pad 5 - класика в сучасному виконанні:
-
міцна поверхня з поліуретану з софт-тач ефектом забезпечує впевнений хват планшета. Обкладинка не слизька і приємна на дотик;
-
стійкість до ударів, впливу сили, зміни форми. Все це переваги термопластичного поліуретану (TPU), матеріалу з якого виробляють дану лінійку чохлів, а саме футляр;
-
розумне керування живленням планшета при закритті і відкритті обкладинки. Планшет пробуджує від сну при відкритті чохла і, відповідно блокує його при закритті;
-
захисний бар'єр між крихким дисплеєм і зовнішнім середовищем у вигляді трьох шарової розумною обкладинки, згинається в три. Її роль - суттєва, вона захищає і служить підставкою, а також блокує екран пристрою;
-
Пристрій захищений;
-
товстий шар броні з TPU оберігає корпус від подряпин. Футляр не лопає при дії сили;
-
ніша для стилуса Xiaomi Smart Pen, щоб все необхідне було під рукою;


Спеціальна пропозиція на розумний чорний чохол на силіконі для Xiaomi Mi pad 5 (5 pro). Купіть чохол з захисним склом 9H, безкоштовною упаковкою замовлення в безпечну коробку і відправкою 2х товарів в одній посилці.
Знижка на захисне скло – 20 гривень!
Детально про захисному склі на Мі пад 5 - жміть на фото внизу!

Як визначитися з варіантів чохла? Які ще обкладинки подивитися? Як товар виглядає в живу? Відповіді на ці питання Ви зможете знайти в групі з оригінальними чохлами від Смартикейс. Натисніть на фотографію, воно активно!
Оригинальный черный чехол (силикон) Ivanaks Smart Pen для Xiaomi Mi pad 5 один из самых надежных чехлов книжек с нишей для стилуса. Однотонное оформление в черном цвете подходит для любого цвета корпуса планшета. Идеально для мужской половины пользователей планшета Xiaomi Mi pad 5 (5 pro).





Ваши заказы на умный черный чехол на силиконе для Xiaomi Mi pad 5 (5 pro) оставляйте на сайте магазина, а также по звонку на контактный номер мобильного или сообщением на Viber.
Отправляем по Нова Пошта, Укрпошта, Мист Эксрпесс и Justin
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 166.3 мм |
| Ширина пристрою | 254.7 мм |
| Товщина пристрою | 6.9 мм |
| Модель планшета | Xiaomi Mi pad 5 (Xiaomi Mi pad pro 5) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
- Ціна: 600 ₴










