Підходить для активного використання планшета, для захисту ґаджета під час подорожей і поїздок, для роботи та навчання — це чорний бронований чохол-книжка Lenovo Tab M10 HD (TB-X505L X505F X605)
Увага, цей кейс тільки для пристроїв із наведеного внизу списку:
- Lenovo Tab M10 X605L LTE 3/32GB Slate Black (ZA490005UA)
- Lenovo Tab M10 TB-X605L 3/32GB LTE Black (ZA490018PL)
- Lenovo Tab M10 TB-X605L 10" LTE 3/32GB Polar White (ZA490104UA)
- Lenovo Tab M10 TB-X505F 2/32GB Wi-Fi Slate Black (ZA4G0055UA)
- Lenovo Tab M10 (HD) LTE 2/32GB Polar White (ZA4H0034UA)
- Lenovo Tab M10 (HD) LTE 2/32GB Slate Black (ZA4H0012UA)
- Lenovo Tab M10 TB-X505F 2/32GB Wi-Fi Black (ZA4G0117PL)

Особливості чохла l-book black:
- гумовий, а не пластиковий футляр
- закриває й захищає всю задню частину планшета + бічні грані
- вбудований надійний магнітний замок
- тривалий термін експлуатації;

Не проґавте можливість придбати матовий чорний чохол на силіконі для Lenovo tab m10 HD TB-x505L TB-x505F відразу із захисним склом для дисплея. Ви набуваєте максимального рівня захисту Вашого ґаджета за всю помірну ціну.
Щоб додати скло в кошик покупок, жмите на фото!
Чохли на планшет Lenovo Tab m10 HD вибрати за кольором і моделями дуже просто, якщо відвідати сторінку з асортиментом для цієї моделі — жмите на світлину внизу!
Чорний бронований чохол-книжка Lenovo Tab M10 HD (TB-X505L X505F X605):
-
збереже зовнішній вигляд Вашого пристрою, як-от він був до придбання цього чохла;
-
лежить у руці впевнено та надійно завдяки чіпкості поверхні та її особливій фактурі ( детально на світлинах дивитися);
-
з утримуваною магнітами обкладинкою, щоб переміщення пристрою в сумці або рюкзаку було безпечним для дисплея;
-
стійкий до ударів і не лускає під час впливу сили. Футляр із гуми (TPU) пом'якшує удари та береже планшет Lenovo Tab m10 (першого покоління), кращий, ніж дешеві аналоги;
-
ідеально сідає на зазначену модель планшета;
-
надасть користувачеві комфортне спілкування та відпочинок за планшетом завдяки використанню горизонтальної позиції eyes-to-display;
-
з матовою поверхнею обкладинки та стійкістю до збирання бруду та пилу;
-
з потовщеними бронованими кутами футляра;
Матовий чорний чохол на силіконі для Lenovo tab m10 HD TB-x505L TB-x505F прекрасно підходить для чоловіків, активної молоді та підлітків-шкільників, щоб навчатися, грати та читати з планшета, зберегти його зовнішній вигляд новим.








Як придбати чорний чохол книжка на силіконі для Lenovo Tab m10 Hd (2019)? Якщо Ви використовуєте комп'ютер — залишайте Ваше замовлення на сайті (у будь-який час). Для дзвінків можна скористатися контактним номером (на сайті магазину)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 168 мм |
| Ширина пристрою | 242 мм |
| Товщина пристрою | 8.45 мм |
- Ціна: 560 ₴













