
Ударостійкий оріґамі чохол маленький принц на Pocketbook 606 / 628 / 633 покетбук
499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: POCKET_ori_prince
Захисний аксесуар підвищеної міцності з можливістю підставки - це ударчастий оріґамі чохол маленький принц на Pocketbook 606 / 628 / 633
Расцветка - WALK origami Little prince ( Маленький Принц)

У чому родзинка чехла Оріґамі?
- можна провести час за читанням цікавих книг, вказавши вертикальну або горизонтальну вставку
- Міцна тверда обкладинка може захистити делікатний і ніжний екран E Ink чорнил
- М'яке магнітне утримання обкладинок у закритому варіанті, коли робиться переміщення е-книги з будинку до школи, в роботу, в подорож
- Підсилений захист слабких місць корпусу, кути
Смарт чехол орігамі маленький принц на Pocketbook 606, 628, 633 Ви можете придбати для таких електронних книг
- PocketBook 606 (PB606)
- PocketBook 628 (PB628)
- PocketBook 633 Color (PB633)
Крім обкладинок, багаті не лише оріґамі. Подивитися весь асортимент товарів для електронної книги pocketbook у групі з підбіркою від магазину Смартикейс. Реальні фото, тільки популярні варіанти - Жмити на посилання (фотографія) внизу.
Смарт чохол орігамі маленький принц на Pocketbook 606, 628, 633 виготовляють за принципом сучасних чохлів тривалого використання
- основа футляра, гуми (термопластичний поліуретан), щільно облягає і захищає корпус е-книги Покетубк. Не нахилена на тріщини, стійка до згинів і деформації;
- Обкладинка зовні вкрита синтетичною еко шкірою (поліуретан), по суті, подібною на натуральну, у різних відтінках та малюнках. Стійка до забруднення й виносу;
- всередині обкладинки покрита шаром захисної мікрофібри, щоб м'яко контактувати з дисплеїм E ink;
- Основа обкладинки - це ABS пластик, надає твердість і пружність;
Ударливий орігамі чохол маленький принц на Pocketbook 606 / 628 / 633 оформлено за мотивами повести Антуана де Сент-Екзюпери. Синій фон розбавлені силуеТам є головні герої та зоряне небо.






Як правильно оформити покупки чехла маленьким? Залишайте замовлення на сайті, дзвоніть на контактний номер мобільного. Надсилання у робочі дні по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для електронної книги |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 161.3 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 499 ₴










