
Броньований чохол Ейфелева вежа на Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X) футляр гума леново таб м10 плюс
639 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: eifelgum_x606
Вам набридли захисні чохли з пластиковим футляром і Ви шукаєте щось стійкіше до ударів і витриваліше? Тоді Вам обов'язково необхідно оцінити бронований чохол Ейфелева вежа на Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F) на гумовому футлярі.
Модель чохла — Ivanaks Safebook Eifel

Які особливості цієї моделі обкладинки:
-
стійкість футляра до фізичного впливу й ударів, матеріал пом'якшується удари та добре оберігає корпус пристрою від руйнування
-
тверда, красиво прикрашена фронтальна обкладинка, з зображеною вежею Ейфеля формує міцний шар захисту між зовнішнім середовищем і крихким дисплеєм планшета Lenovo Tab M10 FHD plus
-
м'яке утримання обкладинки чохла в закритому положенні
-
матова, нековзна зовнішня поверхня зі шкіри PU створює гарний кольоровий образ для ґаджета
-
механізм автоматичного вимкнення дисплея завдяки впливу на датчик Холла в планшета Lenovo Tab M10 FHD plus
-
передбачений режим для комфортного перегляду відео, роботи з текстом і зі стилусом
-
добре захищені кути планшета, Саме на цю частину корпусу доводиться більш ніж половина пошкоджень під час падінь пристрою

Щоб купівля планшета була в радість, для придбання пропонується загартоване захисне скло з гладкими краями 2,5d.
Купити підвищеної міцності кольоровій чехол Safebook Eifel Lenovo Tab M10 Plus FHD 4/128GB LTE Iron Grey (ZA5V0111UA) в паре со склом нзі знижкою на ціннику 20 гривень. Паковання замовлення і транспортувальна коробка БЕЗПЛАТНО.
Додати захисне скло в кошик покупок - натискайте на фото внизу!
Оглянути весь асортимент товару та вибрати кілька красивих чохлів у магазині Smarticase просто та швидко, заощадивши свій дорогоцінний час. Переходьте за посиланням (натискайте на світлину внизу)!
Броньований чохол на Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F) у забарвленні Ейфелева вежа ідеально підходить для жінок і чоловіків щодо оформлення обкладинки. Сірі тони не викликають подразнення, не яскраві та спокійні. Обкладинка складається з 3 частин, які можна скласти в підставку. Завдяки такій структурі обкладинки, відкривати чохол дуже легко та просто.







Бажаєте якомога швидше користуватися кольоровим чохлом Safebook Eifel Lenovo Tab M10 Plus FHD 4/128GB LTE Iron Grey (ZA5V0111UA)? Залишайте замовлення в будь-який час на сайті.
Великий вибір служб доставки всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану | 10.3 |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| Забарвлення | Ейфелева вежа |
- Ціна: 639 ₴











