
Сучасний синій чохол для Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks tri fold dblue
469 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_trif_blue
Модний відтінок обкладинки, тверді стінки з міцного ABS, магнітний замок і вільний доступ до дисплея пристрою — це сучасний синій чохол для Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F)
Модель — Ivanaks Tri fold blue (синій)

Не відчуваючи свого удачу, не залишайте дисплей планшета без належного захисту. Пропонуємо купити синій чохол для Lenovo tab k10 FHD із захисним склом в одній посилці. Ви купуєте всі необхідні аксесуари для безпечного "обмундирування" пристрою й заощаджуєте свої витрати на доставці. Даруємо знижку 19 гривень на будь-який варіант захисного скла в магазині Smarticase під час замовлення комплекту.
Усі варіанти скел на Lenovo Tab k10 — натискайте на світлину внизу!
Повністю сумісний, оригінальний захисний аксесуар сідає на планшет Lenovo Tab k1 як дорогий костюм від відомого кутюр'є. Футляр із пластику ABS створює твердий бар'єр навколо планшетного пристрою. Мікрофібра забезпечує м'який контакт до корпусу. Синтетична шкіра PU синього відтінку формує враження про аксесуар, оберігає від проникнення вологи, забезпечує чіпкість.

Щоб не проґавити вигідні пропозиції від магазину Смартикейс, рекомендуємо відвідати нашу сторінку з відібраними варіантами обкладинки різних кольорів. Магнітний смарт чохол на Lenovo Tab k10 FHD (TB X6C6X X6C6F) у всій красі на реальних світлинах. Жмите на зображення!
Основні характеристики чохла Ivanaks Tri fold blue (синій)

Сучасний синій чохол для Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) обладнаний магнітною застібкою, що забезпечує м'яке прилипання обкладинки до футляра. Обкладинка з 3 частин плавно згинається, слугує захистом для сенсорної частини пристрою під час ударів або тиску предметів. Можна сміливо ставити планшет у сумці, рюкзак і не турбується про цілісність важливих частин ґаджета.







Для швидкого оформлення замовлення рекомендуємо скористатися кошиком покупки. Саме такий спосіб дасть змогу Вам розмістити замовлення в будь-яку пору дня й ночі, будь-якого дня.
Вирушаємо в Україні різними перевезеннями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.3 дюймів |
- Ціна: 469 ₴











