
Жіночий чохол з метеликами для Xiaomi Pad 5 (Mi pad 5 pro) ABS PC Butterlies (метелки сяомі ксіомі пад 5)
495 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: eifel_tri fold_mipad5
Який чохол підібрати, щоб кардинально змінити зовнішній вигляд пристрою, сформувати образ істинно жіночого планшета? Розумний чохол із метеликами для Xiaomi Pad 5 (Mi pad 5 pro) реалізує рішення для цього завдання.
Оригінальний чохол Ivanaks smart butterlies і список відповідних моделей:


Чохол-книжка з візерунком для Xiaomi pad 5 і версії pad 5 pro та його основні відмінності:
-
компактність. Ви купуєте обкладинку з тонкими стінками, красиво оформлену та виготовлену з міцних матеріалів, що дає змогу безпечно користуватися планшетом і отримувати від цього задоволення;
-
елегантність. Дизайн чохла спроєктували з урахуванням сучасних трендів у моді та стилі. Обкладинка із симетричними пропорціями, має дорогий вигляд, дійсно прикрашає пристрій;
-
захист. Справляється із завданням протистояти утворенню подряпин на поверхні планшета Xiaomi pad 5.Трехшарова структура обкладинки поглинає не сильні удари, не розтягується як силікон, маскує зовнішні дефекти (якщо такі вже маються);
-
смарт-фішки. Магнітне прилипання до дисплея спрощує завдання переміщення великого планшета сумці або рюкзаку. Автоматичне блокування екрана занурює Сяомі падіння 5 у глибокий сон, не вдаючись до кнопки вмикання/вимикання ;
-
функціональність. Можливість поставити планшет у режим "з підставкою" дуже допомагає під час навчання, читання, перегляду відео та роботи з текстом.
Чехол Ivanaks smart tri fold PC- це варіант для дорослих користувачів, який вміють поводитися з великою смарт-технікою, часто подорожують або бувають у поїздках, працюєте в офісному приміщенні або люблять якісні чохли з пластику.


Бажаєте придбати захисне скло на Xiaomi pad 5 в одній посилці з обраним варіантом чохла?
Жмите на світлину!

Де шукати товари з реальними зображеннями чохлів, а не клоном, як у більшості магазинів? У магазині "Smarticase" публікуються чохли зі зрозумілим описом і реальними фото, що набагато спрощує завдання підбору чохла. Щоб ознайомитися з асортиментом, відвідайте сторінку — жмите на фото внизу!
Кольоровий чохол для жінки на Xiaomi Pad 5/5 Pro Ivanaks smart butterlies зі світлим, практично білим фоном, розбавленими кольоровими силуетами метеликів і квіток. Композиція викликає захоплення й приємне здивування від кольорової обкладинки. Якщо хочете приємно здивувати Вашу дівчину, купіть чохол із візерунком на Сяомі пад 5 у забарвленні метелика!





Підібрати чохол для Вашого планшета Xiaomi в магазині Смартикейс простіше, якщо Ви точно знаєте назву моделі Вашого пристрою.
Відсилання замовлень щодня, у робочі дні магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 166.3 мм |
| Ширина пристрою | 254.7 мм |
| Товщина пристрою | 6.9 мм |
| Модель планшета | Xiaomi Mi pad 5 (Xiaomi Mi pad pro 5) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Метелики і квіти |
- Ціна: 495 ₴









