Один із найтонших смарт-чохлів у красивій шкірі PU — це оригінальний синій смарт-чохол для Xiaomi redmione 5 від Mofi cases.

У пошуках захисного скла для моделі Redmione 5 рекомендуємо заглянути на сторінку від магазину Смартикейс. даруємо знижку 20% на ціну захисного скла, якщо в замовленні буде чохол + скло на Xiami redmione 5. Жмите на фото внизу!
Великий асортимент оригінальних чохлів, найпередовіших виробників у Китаї, представлений на сторінки від продавця "Smarticase". Книжки в різних відтінках із приголомшливими захисними можливостями, смарт фішками та іншим — жмите на фото внизу!
Основні відмінності, які Ви можете побачити в чохлі Mofi синій колір:
-
посилена міцність обкладинки завдяки сталевій пластинці, чого немає в інших виробників чохлів-книжок. Обкладинка набуває покращених захисних властивостей, добре оберігає дисплей смартфона
-
ультракомпактне виготовлення аксесуарачохол усього на 3-4 міліметри змінює товщину пристрою, що практично не помітно під час використання смартфона. Взамін Ви отримуєте добре захищений телефон
-
розумний режим роботи з обкладинкою. За ввімкненої в параметрах ґаджета функцій "смарт обкладинка", телефон Xiaomi Redmi Note 5 переходитиме в режим сну під час закриття чохла
-
екошкіряна обкладинка з красивим відтінком мінімально брудниться, стійка до зносу тривалий час, вологостійка та міцна
-
часто використовувана за потреби перегляду відео функція підставки смартфона Redmione 5
-
добра захист для корпусу ґаджета, посилена ударостійким футляром із силікону, який не боїться ударів і розтягування
-
фірмове паковання від виробника, гарантія автентичності товару.




Оригінальний синій смарт-чохол для Xiaomi redmione 5 від Mofi cases — це дефіцитний товар, виробництво таких чохлів вже давно зупинилося. Спіть придбати дійсно чохол, що стоїть!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Синій |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, Функція підставки |
| Тип застежки | Без застібки |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість 2 | Встановлення в горизонтальному положенні |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5/ Xiaomi Redmi Note 5 pro |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 5/ Xiaomi Redmi Note 5 pro |
| Екран | |
| Діагональ | 5.99 дюймів |
- Ціна: 450 ₴








