
Захисне скло 2,5d для Lenovo tab P11 (J606), P11 plus (J616), P11 5G (J607Z)
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: glass_p11_1
Бюджетний варіант для захисту екрана планшета від фізичного руйнування — це захисне скло 2,5d для Lenovo tab P11 (J606), Lenovo tab P11 plus (J616), а також для Lenovo Tab P11 5g (Tb-J607z)
Діагональ дисплея планшета 11 дюймів, розміри скла вказані на сторінці
У продажу є захисні чохли на зазначену модель планшета!
Прозорий захисту вигляді загартованого скла рекомендовано для захисту екранів таких планшетів:
-
Lenovo Tab P11 TB-J606F 4/128GB Wi-Fi Slate Grey (ZA7R0041UA)
-
Lenovo Tab P11 Plus 6/128GB Wi-Fi Slate Grey (ZA940099)
-
Lenovo Tab P11 TB-J606L 4/128GB LTE Slate Grey (ZA7S0012)
-
Lenovo Tab P11 Plus 6/128GB LTE Slate Grey (ZA9L0127)
-
Lenovo Tab P11 4/64GB Wi-Fi Slate Grey (ZA7R0172)
-
Lenovo Tab P11 Plus 6/128GB LTE Modernist Teal (ZA9L0082)
-
Lenovo TAB P11 5G 6/128GB (TB-J607Z)
-
леново таб п11

Заміна пошкодженого дисплея в планшета з діагоналлю 11 дюймів — задоволення дороге. Купівля захисного скла — це задоволення, доступне для будь-якого користувача.
Що підібрати ще можна, якщо захисне скло для планшета Lenovo tab p11 вже добавили у кошик для купівлі? Переходьте за посиланням та ознайомтеся з асортиментом магазину Смартікейс. Оригінальні чохли книжки та силіконові футляри під вказану модель завжди доступні для огляду та порівняння. Тисність на фотографію!
Чим виділяється загартоване скло 2,5d з закругленими краями для планшета Lenovo Tab P11/T P11 plus від Ivanaks Glass:
-
міцне і прозоре. Пошкодити поверхню або залишити подряпину на поверхні скла — завдання не просте. Загартоване полотно стійке до гострих металевих предметів і може без ризику контактувати з ключами або канцелярським цвяхом. Коефіцієнт прозорості скла — не нижчий за 96%;
-
наклеюється простіше, ніж плівка. Пружність скла дає змогу встановити захисне скло для Lenovo tab p11 без утворення дратівливих бульбашок повітря. Головне завдання під час самостійного наклеювання — це забезпечити брак пилу на поверхні перед і під час наклеювання;
-
гладкі країстворюють візуальний ефект заокруглення краю скла. За допомогою лазерної обробки грані бронованого покриття отримали заокруглення 2,5d. Таке рішення комфортне для використання, знімає конфлікт під час використання захисних чохлів, знижує ризик надломів на краях;

-
оригінальний розмір дасть змогу забезпечити захист для максимуму площі дисплея. Виробник традиційно залишає проміжок приблизно 1,5 міліметра по краю, щоб можна було без проблем використовувати захисний чохол. Скло 2,5d для Lenovo tab P11 буде з таким розміром: 25.3 на 15.9 сантиметрів;


-
захисне скло 2,5d для Lenovo tab P11 (J606), Lenovo tab P11 plus (J616) відповідає вимогам з олеофобного шару, що гарантує простий догляд за поверхнею скла, видалення слідів жиру та бруду за допомогою серветки;
Купити загартоване скло 2,5d з для Lenovo Tab P11/T P11 plus від Ivanaks Glass з мінімальними ризиками пошкодження вмісту посилки. Ми безоплатно пакуємо скло в бульбашкову плівку та картон, щоб за час доставки знизити ризик пошкодження.

В магазині Смартікейс Ви можете обрати варіант комплектації, яка буде надіслана разом зі склом. Це може бути суто загартоване скло із серветками для проведення наклеювання скла на екран ( це базова комплектація) або розширена комплектація, яка також буде включати ганчірку для очищення екрану від бруду при щоденному використанні пристрою і міцну фабричну упаковку, якщо захисне скло потрібно презентувати в якості подарунка!

Купити захисне скло 2,5d для Lenovo tab P11 (J606), Lenovo tab P11 plus (J616) з доставкою по Україні.
Скло необхідно обов'язково перевіряти при отриманні на відділенні перевізника, щоб зафіксувати факт відсутності пошкодження товару при доставці.
Відповідальність за наклеювання та експлуатацію скла лягає цілком на користувача (покупця)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Тип | Захисне скло |
| Сумісність з | Lenovo |
| Вид | Глянцева |
| Особливості | Протиударний |
| Висота | 253 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Клейовий шар | По всій поверхні |
| Наявність рамки | Ні |
| Матеріал | Скло |
| Форм-фактор | Заокруглене |
| Покриття | |
| як видаляються сліди пальців | Серветкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність олефобного покриття | Так |
| Модель телефону | Lenovo tab p11 / Lenovo tab p11 plus / Lenovo tab p11 5g (TBJ607Z) |
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: коробка Нова пошта або схожа до неї + наповнювач





