
Підвищена міцність чохол Графіті Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F), футляр гума
590 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: grafity_gum_x606
Тільки пружний силікон здатний пережити падіння з планшетом і залишитися в такій же формі, без пошкоджень та будь-яких збитків. Пропонуємо до придбання підвищеної міцності чохол Графіті Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F) з гумовим футляром, в міру пружним та ударостійким.
Модель чохла - Ivanaks Safebook Graffity

У чому полягає секрет міцності та підвищених захисних властивостей обкладинки?
-
термо поліуретановий футляр із досить міцними (не тонкими) стінками формує суцільний захисний бар'єр між пристроєм та навколишнім середовищем, що доповнено виступаючими броньованими кутами та захисним бортиком над дисплеєм планшета Lenovo Tab m10 fhd plus;
-
футляр позбавлений нестачі пластикових корпусів, він легко переносить вплив сили, згинання та притискання. За рахунок цього, навіть падіння не здатне нашкодити чохлу, а відповідно підвищує шанси вберегти гаджет від руйнування (пошкодження) і великих витрат;
-
товщина стінок чохла Ivanaks Safebook Graffity враховує необхідності захистити основну оптику планшета від подряпин, камера буде втоплена в стінках чохла та під захистом;
Які особливості чохла Ivanas Safe Book Graffiti?
-
смарт обкладинка переводить планшет в автоматичний режим сну та блокує екран;
-
магнітний замок для захисту дисплея від випадкових пошкоджень під час переміщення в сумці (портфелі);
-
красива кольорова обкладинка з абстрактним малюнком у стилі Графіті для підвищення унікальності планшета та його впізнаваності;
-
можливість розташування підставки для перегляду відео;

Все необхідне для комплексного захисту планшетного пристрою за будь-яких умов. Купити молодіжний кольоровий чохол на силіконі Safebook Graffity Lenovo Tab M10 Plus FHD (ZA5V0097UA) із захисним склом в одній посилці з безкоштовним пакуванням товарів у безпечний наповнювач та картон.
Усі деталі по склу можете переглянути за посиланням (натискайте на фотографію внизу)
Які ще чохли для планшета Lenovo Tab M10 FHD купують користувачі в магазині Смартікейс - подивитися асортимент можна за посиланням внизу (фотографія чохлів клікабельна)
Підвищена міцність чохол Графіті Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F) з гумовим футляром яскраво оформлений і добре спроектований. Планшет під повним захистом сучасної обкладинки. Акуратні розміри та якість матеріалів подарують масу позитивних емоцій користувачеві. Забарвлення орієнтоване на молоду аудиторію, для підлітків та дітей.







Купуйте оригінальний чохол для планшета у магазині "smarticase" - зміните зовнішній вигляд та захисні характеристики Вашого планшета!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану | 10.3 |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| Забарвлення | Графіті (Молодіжна забарвлення) |
- Ціна: 590 ₴











