Не тільки гідний захист для корпусу пристрою, броня між крихким дисплеєм планшета і зовнішнім середовищем, але й красивий сучасний аксесуар яскравого кольору - це червоний магнітний чохол Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F) з обкладинкою Smart cover
Модель чехла - Ivanaks Tri Fold red pc

Що потрібно знати про чохол Tri fold pc і які його особливості – це читаємо далі:


Червоний чохол книжка зі смарт-обкладинкою на Lenovo Tab m10 FHD plus можна придбати в парі з надійним захистом для екрану, адже краще не перевіряти крихкість дисплея планета, а наклеїти загартоване скло. Ви отримуєте знижку 20 гривень при покупці червоного чохла зі склом, відправлення в одній посилці та безкоштовне впакування для товару.
Повний спектр характеристик, всі деталі та корисна інформація доступна за посиланням - клацніть на зображення внизу
З чим порівняти, яку модель чохла підібрати і який колір найкраще Вам підійде - відповіді на ці питання шукайте в нашій групі з чохлами на планетний комп'ютер Lenovo tab m10 fhs plus за посиланням внизу (клікайте на фото)
Червоний магнітний чохол Lenovo Tab M10 FHD Plus (TB X606X X606F) від Ivanaks TM - це сучасне рішення для базового захисту планшета з легкого і міцного пластику ABC, в синтетичній шкірі з PU і з м'яким покриттям внизу, щоб корпус м'яко контактував з пристроєм. Вага аксесуара близько 225 грамів, що вважається дуже легким варіантом захисту для планшета з діагоналлю екрану 10,3 дюймів.
Колір обкладинки червоний - це одне з найпопулярніших кольорів, на які звертають увагу жінки, яким потрібен зручний однотонний чохол під Lenovo Tab m10 fhs plus.
Зробіть свій планшет безпечним - купіть червоний чохол книга на Леново таб м10 10.3 дюймів.






Якщо у Вас ще залишилися будь-які питання або Ви хочете купити червоний чохол книжка зі смарт-обкладинкою на Lenovo Tab m10 FHD plus у режимі дзвінка - звертайтесь до нас за робочим мобільним номером (вказаний на сайті).
Надсилаємо по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану | 10.3 |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| Забарвлення | Матовий червоний |
- Ціна: 459 ₴












