
Чорний чохол книжка підвищеної міцності Samsung Galaxy tab A7 lite (8.7) SM-T220 SM-T225
470 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: safebook_black_a7lite
Коли ризик пошкодити планшет є високим, а користувач працює з гаджетом з неправдивих умов, на допомогу прийде чорний чохол книжка підвищеної міцності для Samsung Galaxy tab A7 lite (8.7) SM-T220 SM-T225
Захисний чохол Ivanaks Gum Black сумісний зі всією лінійкою різновидів планшета Samsung Galaxy Tab A7 Lite з діагоналлю 8,7 дюймів:
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32GB Gray (SM-T220NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32GB Gray (SM-T220NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 3/32GB Gray (SM-T225NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 4/64GB Gray (SM-T225NZAF)

Протиударний чохол книга Ivanaks Gum для Samsung Galaxy Tab A7 lite (8.7 дюймів) та його особливості (для розуміння чим відрізняється від інших рішень у захисті планшета):
-
формує навколо планшета шар гумової броні за рахунок цільно литого тпу футляра. Товщина стінок дозволяє вберегти корпус пристрою при падінні і ударах, що підвищує шанси зберегти цілісність поверхні планшета за складних умов використання;
-
передбачає вільний доступ до функціональних роз'ємів та отворів, чи то гніздо для навушників або роз'єм для підключення блоку зовнішнього живлення;
-
вбудований магнітний замок фіксує обкладинку в закритому режимі, що запобігає самовільному відкриття при переміщенні Samsung Galaxy Tab A7 lite в сумці;
-
положення для перегляду відео, спілкування в соціальних мережах, що гарантує комфортний контакт очей у дисплеї пристрою;
-
оберігає від появи подряпин на поверхні дисплей, коли пристрій не використовується і із закритою обкладинкою. М'яка мікрофібра м'яко контактує з поверхнею скла, поглинаючи тверді крупиці, якщо такі є;
-
точно сумісний із зазначеною модель планшетного пристрою, повторює розміри та об'ємні особливості планшета;
-
гнучкий футляр не боїться впливу сили, не лопається і не виходить з ладу дуже тривалий час (при дотриманні рекомендованих температурних режимів);
-
виглядає солідно і дорого за рахунок використання синтетичної шкіри PU, стійкою зі зносу і максимально схожою на натуральну;


Щоб підвищити клас захисту Вашого пристрою до максимуму, рекомендуємо купити чорний чохол книжка підвищеної міцності для Samsung Galaxy tab A7 (8.7) SM-T220 SM-T225 разом із захисним склом на екран.
Ви заощаджуєте, на доставці та комплекті, купуючи відразу все необхідне в одному замовленні!
Вся необхідна інформація щодо захисного скла та його розмірів доступна за посиланням, натискайте на зображення внизу
Найцікавіші варіанти гідних, перевірених та високо оцінених покупцями варіантів чохлів, Ви можете знайти на відповідній сторінці магазину Смартикейс. Натисніть на фотографію внизу
Протиударний чохол книжка Ivanaks Gum для Samsung Galaxy Tab A7 lite (8.7 дюймів) у чорному кольорі підходить для будь-яких умов роботи та дозвілля з планшетом і забезпечить високий клас захисту пристрою у складних ситуаціях. Традиційні чорний колір, гнучкий тпу футляр і легка вага захисного аксесуара забезпечує високу популярність у користувачів.






З питань придбання можна звертатись на контактний номер мобільного, писати у Viber та на електронну пошту. Щоб оформити замовлення будь-якої доби, залишайте заявку на сайті магазину.
Відправлення по Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 212.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 SM-T220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
- Ціна: 470 ₴










