
Сірий чохол-книжка Deer на Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T220 Sm-T225
399 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: deer_a7lite_gewy
Чохол для планшета — це не тільки захисний аксесуар, але й обличчя його господаря. Стильний варіант захисної обкладинки в оригінальному оформленні — це сірий чохол книжка Deer на Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T220 Sm-T225
Вінтажний сірий чохол застосовують такими версіями планшета Samsung Galaxy Tab A7 Lite :
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32GB Gray (SM-T220NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32GB Gray (SM-T220NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 3/32GB Gray (SM-T225NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 4/64GB Gray (SM-T225NZAF)

Вінтажний чоловічий чохол книжка на Samsung Galaxy Tab A7 lite (8.7 дюймів) у серії Deer Grey має такі основні характеристики:
-
полегшений варіант захисту планшета A7 lite від неминучого фізичного зносу у разі активного використання, переміщення в сумці або портфелі, Міцний і твердий футляр з ABS пластику, утримує девайс у своїх міцних обіймах, повторює його форму, не перекриває кнопки та отвори ;
-
матова обкладинка з оригінальним оформленням, імітує обкладинку книжки, що забезпечує ефект антиковзання, зручний хват;
-
конструкція чохла дає змогу просто регулювати положення планшета під час перегляду відео або роботи з пристроєм а позиції підставки;
-
положення для перегляду відео, спілкування в соціальних мережах, що гарантує комфортний контакт очей у дисплеї пристрою;
-
аксесуар прошитий по краях, приємний на дотик і має стильний та дорогий вигляд;
-
сірий чохол-книжка Deer на Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T220 Sm-T225 дасть змогу отримати максимум користі від роботи або дозвілля з ґаджетом;
-
тиснення "every man is a master of its wn fortune", перекладається як "кожна людина- господар своєї долі"
-
гідний варіант для подарунка коханій людині;


Щоб підвищити безпеку роботи з пристроєм, магазин Смартикейс рекомендує купити чоловічий чохол-книжка на Samsung Galaxy Tab A7 lite (8.7 дюймів) у серії Deer Grey в парі із захисним склом 9H. Скидка на ціннику скла 20 гривень! Паковання замовлення в одну посилку завдяки магазину
Ви можете подивитися всі характеристики скла та його розмір — натискайте на зображення внизу
Найпривабливіші варіанти чохлів для планшета Самсунг Таб а7 лайт. Красиві, захисні, надійні — переходьте та вибирайте. Натискайте на зображення внизу!
Сірий чохол-книжка Deer на Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T220 Sm-T225 — це варіант для комфортного використання 8,7-дюймового планшета, коли необхідний вільний доступ до пристрою, просте та зрозуміле регулювання положення девайса (без потреби заламувати обкладинку) і впізнаваний ефектний дизайн у спокійних тонах.





З питань придбання товару в магазині Смартикейс можна звертатися на контактний номер мобільного, писати повідомлення в Viber і на електронну пошту ( є на сайті). Щоб оформити замовлення в будь-яку пору доби, залишайте заявку на сайті магазину.
Відсилання в Україні перевізниками!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | З підставкою |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 212.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 SM-T220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Глибокий сірий |
- Ціна: 399 ₴










