
Темний синій чохол-книжка на силіконі Xiaomi pad 5 (10.9) Ivanaks Tri fold tpu saphire (сяомі ксіомі пад 5)
465 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: saphire_trifold_mipad5
Відтінок обкладинки як у коштовного каменю, ультраткове виготовлення й суцільнолитий футляр з TPU — це темний синій чохол книжка на силіконі Xiaomi pad 5 (10.9) Ivanaks Tri fold tpu saphire
Модель обкладинки Tri Fold gum у кольорі Сапфір сумісний із пристроями виробника Сяомі діагоналлю дисплея 10,9 дюйма


Основні особливості чохла Tri fold gum Saphire:
-
ударостійкий варіант із суцільнолитим тпу футляром, який закручує торці планшетного пристрою в еластичному коритці. Мінімальний ризик пошкодити планшет через невторкість;
-
розумна та гнучка обкладинка слугує захистом для дисплея, коли аксесуар є в стані очікування використання (закрита обоска). А також занурює Xiaomi pad 5 в автоматичний сон у разі потреби;
- положення для функціональної роботи з ґаджетом. Горизонтальна позиція для комфортного перегляду контенту на великому 11 дюймах екрані, кутове розташування для зручної роботи з текстовими масивами або за малюванням;
-
стійка до зносу обкладинка з поліуретану з мінімальним ковзанням забезпечує впевнений, надійний хват що однією, що двома руками

Сапфіровий чохол-книжка на Xiaomi pad 5 для чоловіка, модель Ivanaks Tri fold saphire — гарний варіант для роботи та дозвілля, для переміщення планшета та для використання вдома. Формує бронь по всьому периметру устройста, залишаючи відкритим дисплей під час використання. Щоб розв'язати цю проблему, рекомендуємо придбати топове захисне скло із загартованою структурою.
Вся необхідна інформація за посиланням, жмите на фото товару!
Добрив найцікавіший "букет" чохлів для моделі планшета Xiaomi pad 5. Вибавити чохол для жінки або чоловіка, фільтруz за критеріями кольору або матеріалу футляра, дасть змогу купити найкращий для Вас варіант. Фото внизу клікабельне — переходьте в групу чохлів Xiaomi pad 5!
Для кого буде прийнятним варіантом темний синій чохол-книжка на силіконі Xiaomi pad 5 (10.9) Ivanaks Tri fold tpu saphire? Насамперед, чоловіча аудиторія середнього віку. А також усі інші користувачі, кому сподобався відтінок і бажають користуватися таким сучасним чохлом-книжкою.



Магазин "smarticase" приймає замовлення через сайті цілу добу, а вирушаємо в робочі дні магазину. За додатковими питаннями, телефонуйте на контактний номер телефона або пишіть в месенджери (Viber/telegram)
Новая почта и Укрпочта везет посылки к Вам!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.9" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.3 мм |
| Ширина пристрою | 254.7 мм |
| Товщина пристрою | 6.9 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Модель планшета | Xiaomi Mi pad 5 (Xiaomi Mi pad pro 5) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | сапфір |
- Ціна: 465 ₴







