
Захисний чохол книжка Ейфелева вежа (Париж) Lenovo Tab P11 2nd Gen Storm Grey TB-350FU (XU) tri fold ivanaks
469 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: tower_tri fold_tb350
Романтично оформлена обкладинка з всесвітньо відомою вежею Ейфеля, сіро-сизині відтінки та міцність ABS пластику — це захисний чохол-книжка Париж на Lenovo Tab P11 2nd Gen Storm Grey TB-350FU (XU), модель tri fold ivanaks tower.
Обкладинка виготовлена для планшета з діагоналлю екрана 11,5 дюйма з кодовим номером Model TB-350XU або TB-350FU:
-
Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA)
-
Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE
-
Lenovo Xiaoxin Pad plus 2023

З чого виготовлений сучасний чохол книга на Lenovo tab p11 2nd gen:
-
каркас, що формує броньований твердий захист задньої частини пристроїв і його кутів — це полікарбонат (abs пластик)
-
обкладинка з PU-шкіри кольорового використання з текстурою під натуральну шкіру з тією різницею, що синтетична твердіша;
-
внутрішнє покриття є тканиною з мікрофібри для м'якого контакту з корпусом пристрою. Делікатно стикаючись із планшетом, фібра забезпечує краще приставання обкладинки до корпусу;
-
магніти. Маленькці помічники заховані внцтрі гнучкої частини обкладинки та в користі чохла Ivanaks Tri fold pc. Один забезпечують прилипання обкладинки, щоб не бовталася, інші — утримують обкладинку в трикутній пірамідці (для підставки), а третина вимикають дисплеї планшета Lenov otab p11 2nd gen, впливаючи на датчик Холла устройста.


Для зменшення витрат на придбання потрібних Вам аксесуарів до планшета Lenovo tab p11 2nd gen, рекомендуємо придбати захисне загартоване скло, щоб не Попоїлися подряпини та пошкодження на великому та барвистому диспреї 11,5 дюймів. Романтичний чохол Париж на Lenovo Tab P11 2nd gen 11.5, модель Ivanaks Tri Fold Tower і скло упакуємо в одну посилку, і за це Вам платити не потрібно!. А ще знижка 20 гривень на ціннику комплекту!
Чохол Ейфелева вежа для Lenovo tab p11 2nd gen — це аксесуар із частим запитом від користувачів. Чому? Спокійне, не лякальне оформлення, зручність від використання оригінального чохла, можливість дивитися відео та малювати, працювати з тектом і спілкуватися в соціальних мережах, переміщати пристрій у сумці та не піддавати його ризику пошкодження або фізиковому износу (а він не захищений без чохла, на жаль).






Впевнені, Вам уже сподобався наш захисний чохол-книжка Париж на Lenovo Tab P11 2nd Gen Storm Grey TB-350FU(XU), модель tri fold ivanaks tower, і Ви вже готові стати його власником. Залишайте замовлення на сайті ( кнопка Купити), або пишіть нам на Viber/Telegram — розділ контакти).
Відсилання по всій Україні, Нова Пошта/Укрпошта/Наввиз є теж!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 169.4 мм |
| Ширина пристрою | 269.1 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 2rd gen 2022 TB-350FU TB-350XU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Ейфелева вежа |
- Ціна: 469 ₴











