
Жіночий чохол для Lenovo Tab P11 2nd Gen Storm Grey TB-350FU (XU) tri fold pc Метелики
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: butterlies_tri fold_tb350
Щоб Ваш планшет був помітним, красивим і жіночним, візьміть собі до колекції жіночий чохол для Lenovo Tab P11 2nd Gen Storm Grey TB-350FU (XU), модель tri fold pc Метелики з розумним обкладинкою і вбудованим магнітним замком (для безпечного переміщення планшета в сумці)
Виріб підходить для моделей планшета з кодом TB-350FU або TB-350XU і діагоналлю дисплей 11,5 дюйма
-
Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA)
-
Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE
-
Lenovo Xiaoxin Pad plus 2023

Матеріали захисного виробу:
-
зовнішня поверхня схожа на міцну шкіру тварини з відповідною фактурою, що також тактильно відчувається руками. Синтетичка шкіра PU дуже практична у використанні, тверда та міцна, з тривалим терміном корисного використання. Стійкість проти вологи і зміні температур дає змогу користуватися чохлом і влітку та взимку, але треба уникати дуже високих температур і не тримати планшет тривалий час під прямими сонячними променями. Обкладинка може нагрітися й деформуватися і для планшета така температура теж не матиме позитивного впливу. Світлий фон чохла Ivanaks Tri Fold Butterlies стійкий до забруднення завдяки структурі матеріалу та його стійкості до проникнення вологи та рідких речовин;
-
основа чохла книги, яка забезпечує міцність, твердість, стійкість зі зміною форми та захист для пристрою в різних ситуаціях — це полімерне з'єднання полікаорбонатів-термопластів. Монолітний пластик ударної в'язкості формує тонкий і твердий шар броні, що дало змогу виготовити обкладинку-книгу з дуже компактними розмірами.; Завдяки твердості обкладинка здатна захистити екран Lenovo Tab p11 2nd gen від впливу спонтанної сили (удар, натискання, падіння предмета) і слугувати підставкою для планшета. Завдання зручного відео перегляду розв'язане!
-
що всередині? Планшет Lenovo Tab p11 2nd gen TB-350FU постачається в корито чохла Ivanaks tri fold, заскочуючись на кутах аксесуара. Якщо під планшет потрапляє пил або крихти камінців — вони "безаражаються" захисним шаром мікрофібри, яка повністю недоступна по всій внутрішній стороні чохла. Її завдання — забезпечити делікатний і ніжний контакт задньою стінкою планшета, а також "прилипнути" до поверхні таблета для кращого утримання.


Яскравий чохол із візерунком на Lenovo Tab P11 2nd gen 11.5, модель Ivanaks Tri Fold Butterlies (метелики) для жінки або дівчини — це витвір штучності у формі захисної обкладинки, що гармонійно доповнює планшет і вирішальне багато повсякденних завдань. Рекомендуємо не забувати про дисплеї та його вразливість під час використання влаштування, купіть захисне скло для дисплея Lenovo tab і зніміть не потрібні ризики. Скидка на скло 20 гривень - додавайте товар до кошика (клікайте на світлину внизу)
Жіночий чохол для Lenovo Tab P11 2nd Gen Storm Grey TB-350FU (XU) допоможе змінювати положення планшета на столі, забезпечити зоровий контакт з екраном, звільнити руки від утримання великого комп'ютера, змінити зовнішність. Вам буде простіше знайти планшет у кімнаті з такою яскравою різнобарвною обкладинкою.





Чохол із метеликами на Lenovo tab p11 2nd gen дуже гарний, що демонструє наш фотообзор. Вживу фарби ще яскравіші та живіші. Спіть захопити собі кольоровий орининальний чохол для планшета з передвіряння свята. Залишайте замовлення на сайті або телефонуйте нам на мобильний у робочий час. Відправимо по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 169.4 мм |
| Ширина пристрою | 269.1 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 2rd gen 2022 TB-350FU TB-350XU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Яскраві метелики |
- Ціна: 500 ₴










