
Космічний чохол-книжка Lenovo Tab K10 FHD (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks tri fold galaxy
489 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_trif_galaxy
Щоб одягтися свій планшет серед речей на столі, зробити його помітнішим і красивим, купіть чохол книжка Lenovo Tab K10 FHD (TB-x6c6x TB-x6c6F) у забарвленні зоряне небо.
Модель — Ivanaks Tri fold Galaxy

Якщо Ви дуже везька людина, то можна покластися на удачу і користуватися тільки чохлом із планшетом Lenovo tab k10. Але більшість людей виявляються у незручних ситуаціях, коли випадково дряпають або розбивають крихкий дисплей на планшетному комп'ютері. Не пошкодуйте кілька сотень гривень, але купіть гарне захисне скло на Lenovo Tab K10 4/64 GB LTE Abyss Blue в магазині Смартикейс. Ми запакуємо його безплатно в безпечне паковання і відправимо разом із чохлом. Скидка 19 гривень на будь-яке загартоване скло на прилавку нашого магазину.
Щоб довго не шукати — клацайте на на фото внизу!
Основу захисту в чохлі Tri fold PC створює твердий футляр з ABS полімеру, який слугує своєрідною бронею між стійкістю та зовнішнім світом. Зіткнення з твердими предметами, натискання на девайс через чохол та інші дії будуть нівельовані захисною обкладинкою Ivanaks Tri fold Galaxy. Усередині ми можемо побачити сірий шар мікрофібри, для м'якого контакту з планшетом. Чохол із візерунком Зоряне небо на Lenovo Tab K10 FHD зовні покритий шаром синтетичної шкіри. В підсумку, вийшла 3-шарова захисна обкладинка, ідеально "пошита" для планшета Lenovo tab k10


Довго не вибираємо чохол для Леново-таб до10, а просто переходимо на полицю з пропонуванням обкладинок і купуємо потрібний нам колір. Переходьте на сторінку із захисними обкладинками та броньованими футлярами — натискайте на зображення внизу!
Що користувач отримує від використання обкладинки з планшетом Lenovo:

Космічний чохол-книжка Lenovo Tab K10 FHD (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks tri fold galaxy через універсальність забарвлення, дуже часто набуває жінок, та також користувачів-чоловіків. Абстрактний малюнок галактики відправляє в політ нашу фантазію, розполісовує до роздумів про життя й позитивно впливає на настрій.





Чохол із візерунком Зоряне небо на Lenovo Tab K10 FHD придбати за кілька кліків або просто за дзвінкою на робочий номер магазину. Оптравим замовлення всією Україною, куди доїде службова машина служби доставки. Працюємо з наложеним платтям і оплатим у разі отримання!
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для планшета |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Виробник | Lenovo |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.3 дюймів |
| Забарвлення | Космос (Галактика) |
- Ціна: 489 ₴










