Гарний шкіряний чохол-книжка від Nillkin для смартфона LG G4s Dual H734 купити в магазині Smart Case з оперативним відправленням
Спеціальне пропонування!
Шкіряний Smart чохол Nillkin + захисне скло 9Н за 410 грн!
Переваги чохла Nillkin для Вашого смартфона LG G4s H734
- красива екошкіра PU (на основі поліуретану), дуже схожа на натуральну шкіру, захищає від вологи, пропускає повітря.
- мінімальний потовщення смартфона LG G4s H734. Щоб одягнути чохол на смартфон, немає потреби знімати задню кришку, це зручно!
- підтримка роботи режиму смартфона Quick Circle, активне вікно. Ви зможете оцінити множетно в пригоді роботи зі смартфоном LG G4s H734 через віконце в обкладинці. Це швидке приймання та відхилення дзвінків, керування плеєром, гарні годинники, голосовий пошук інформації в Google, настройки режимів роботи смартфона LG G4s H734 і безліч інших корисностей.
- чохол характеризується легкою вагою, не обтяжує власника смартфона LG G4s H734
- захист смартфона LG G4s Dual H734 від пошкоджень, адже це і захисний чохол!

Купити шкіряний чохол Nillkin для смартфона LG G4s Dual H734 можна розмістивши замовлення в нашому магазині! Зробіть замовлення — і ми обробимо його максимально оперативно!

Купити шкіряний чохол Nillkin для смартфона LG G4s Dual H734 разом із захисним загартованим склом зі скидкою на склі — 20%!
Також для прихильників захисних плівок є глянсова захисна плівка для смартфона LG G4s Dual H734.
Розміри чохли Nillkin відповідають розмірам смартфона LG G4s Dual H734:
Відео огляд чохла-книжки Nillkin для смартфона LG G4s Dual H734
14.4 х 7.3 х 1.1 см.
Колір чохла — Білий
Зовнішній матеріал — штучна екошкіра, всередині — м'який ворсистий матеріал — мікрофібра. Логотипи виробника Nillkin зовні та всередині чохла.

Чехол Nillkin для смартфона LG G4s Dual H734 — чудовий варіант солідного, красивого чохла.
Такий чохол прикрашає смартфон!

Купити чехол Nillkin для смартфона LG G4s Dual H734 з доставкою по всій Україні!
Доставка Укріплішою, Новою Поготів, Інтайм!
Щоб купити чехол Nillkin для смартфона LG G4s Dual H734 досить зробити замовлення в магазині Smart Case

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Виробник | Nillkin |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | LG G4s Duos H734 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







