
Різнокольоровий чохол книжка графіті Lenovo Tab M10 HD 2nd gen TB-X306X (306F)
489 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: grafity_tri fold_x306
Модний колір і яскраві відтінки приваблюють юних користувачів планшетів до твердого захисного чохла-книги з розумною обкладинкою smart cover. Різнокольоровий чохол книжка графіті Lenovo Tab M10 HD 2nd gen TB-X306X (306F) для дітей і дорослих, хто хоче змінити зовнішність свого планшета.
Магнітний чохол книжка Ivanaks Tri Fold Graffity підходить для таких моделей планшетів:
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) LTE 64GB Platinum Grey (ZA6V0187UA)
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) LTE 32GB Platinum Grey (ZA6V0049UA)
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) Wi-Fi 64GB Iron Grey (ZA6W0128UA)
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen 2020) Wi-Fi 32GB Iron Grey (ZA6W0015UA)

Смарт чохол Графіті Ivanaks tri fold на Lenovo Tab m10 HD 2nd Gen TB-x306x x306F та найважливіші характеристики товару:



Что нужно приобрести из аксессуаров, чтобы пользоваться планшетом было удобно и безопасно? Купить хороший оригинальный чехол, а также наклеить защитное стекло на Lenovo tab m10 2nd gen. Чтобы воспользоваться удобной возможностью купить все необходимое в одном месте, сэкономить на доставке и упаковке, добавляйте в заказ наши товары.
Кликайте на изображение стекла для Леново для перехода на страничку товара
Постійне поповнення варіантів обкладинок для більш багатого вибору чохлів. Ми у постійному пошуку та додаванні найпрактичніших чохлів та футлярів на планшет Lenovo tab M10 HD 2nd gen.
Перейдіть за зображенням внизу - оцініть асортимент магазину "smarticase".
Різнокольоровий чохол книжка графіті на Lenovo Tab M10 HD 2nd gen TB-X306X (306F) подарує масу позитивних емоцій у дитини від використання планшета, допоможе зробити гаджет більш функціональним і розумним. Як можна обійтися без горизонтального встановлення пристрою, щоб очам було зручно читати і дивитися динамічну картинку? Все це можливо із чохлом Ivanaks Tri fold Graffity. Додайте товар у кошик покупок, доки позиція у статусі "в наявності".





Придбати чохол для планшета Lenovo tab M10 HD 10.1 TB-x306X - це спосіб зробити використання таблетки більш безпечною та функціональною. Тільки оригінальна обкладинка здатна подарувати максимум користі від технічних можливостей гаджета.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для планшета |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 241.5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Виробник | IVANAKS |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 149.4 мм |
| Модель планшета | Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen tb-x306f 306x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Графіті (Молодіжна забарвлення) |
- Ціна: 489 ₴











