
Темний синій чохол книжка на силіконі Xiaomi Redmi pad 2022 (редмі пад 10,6)
450 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: sapphire_flat_redmipad
Міцний та еластичний футляр із суцільним захисним бортиком та розумною обкладинкою tri fold для планшета 10,6 дюймів від Сяомі – це темний синій чохол книжка на силіконі Xiaomi Redmi pad 2022 (редмі пад 10,6)
Модель - Ivanaks flat
Колір- сапфір (sapphire)
Обкладинку купують для лінійки планшетів Xiaomi redmi pad 10.61 (версії з 3/4/6 гігабайтів оперативної пам'яті)




Для користування чоловіками підходить чудово, адже темний колір обкладинки і підвищена міцність футляра - це важливі та затребувані характеристики захисного чохла. Пропонуємо придбати темний синій чохол книжка на силіконі Xiaomi Redmi pad 2022 (редмі пад 10,6) та міцне захисне скло зі знижкою 19 гривень. Упакуємо безкоштовно в безпечну коробку та наповнювач.
Натискайте на посилання нижче - вибирайте скло під свої завдання та бюджет!
Великий вибір найрізноманітніших варіантів "одягу" для планшета Xiaomi pad 10.61 з можливістю вибору та порівняння забарвлення обкладинки, матеріалу футляра та функціональних особливостей. Завітайте до вітрини магазину Смартикейс, щоб вибрати оригінальний чохол для Сяомі редмі пад. Клацніть на фотографію!
Ударостійкий чохол книжка Ivanaks Flat Сапфір на Xiaomi Redmi Pad 10.61 з силіконовим футляром ідеально лягати на корпус планшетного пристрою, закриває крихкі кути, формує бортик по периметру камери і не кришиться при ударі, як пластик. Фронтальна кришка створює захисний бар'єр між дисплеєм та зовнішнім середовищем, автоматично вимикає живлення дисплея та служить підставкою, коли хочемо подивитися відео у комфортній позиції.




Щоб стати власником оригінального чохла, залишайте Ваші замовлення через сайт, форма КУПИТИ. Відправимо темний синій чохол книжка на силіконі Xiaomi Redmi pad 2022 (редмі пад 10,6) Новою поштою або Укрпоштою. Безпечне пакування за рахунок магазину. Слідкуйте за новинками на наших сторінках із соціальних мереж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | сапфір |
- Ціна: 450 ₴








