
Чохол книжка "Не чіпай мій кіндл" для Amazon Kindle 2022 11th gen C2V2L3
320 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: amazon_k22_donnot
Захисна обкладинка чорного кольору з оригінальним оформленням малюнка, що пожвавлює обкладинку - це чохол книжка "Не чіпай мій киндл" для Amazon Kindle 2022 11th gen, технічний номер моделі C2V2L3.
Діагональ 6 дюймів, випуск 2022 року. Не підходить для інших рідерів від Amazon. Розміри читалки 157.8 х 108.6 х 8 міліметрів.

Переваги товару ivanaks book "Do not touch my kindle":
- надійний захист для корпусу і, найголовніше, для тендітного дисплею E Ink, який найчастіше виходить із працездатності з волі випадку, коли девайс користували без чохла;
- веселий візерунок на чорному тлі пожвавлює Ваш гаджета, робить його кумедним і унікальним;
- автоматичне занурення в сон при закритті передньої кришки;
- матова міцна шкіра PU не збирає сліди пальчиків, не слизька та дозволяє створювати кольорові обкладинки;
- твердий футляр із полікарбонату міцно утримує читалку, просто одягається;


Чорний чохол з малюнком для Amazon Kindle 2022 11th gen C2V2L3, модель ivanaks "Do not touch" надає базовий захист для е-рідера, без якого просто не обійтися, якщо бажаєте читати на цілому та робочому пристрої.
Подивитися весь асортимент обкладинок для Amazon Kindle 2022 можна полиці магазину "Smarticase". Перейдіть за посиланням на фотографії - клацніть на зображення.
,
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для електронної книги |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 108.6 мм |
| Колір | Чорний |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Виробник | IVANAKS |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 157.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 320 ₴




