
Кольоровий чохол книжка для Xiaomi Redmi pad 2022 (редмі пад 10,6), Зірковий лев Ivanaks Tri fold case
499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: lion_trifold_redmipad
Шукаєте оригінальну обкладинку для планшета редмі пад? Новий сюжетний малюнок у популярному форм-факторі магнітної книжки пропонує магазин Смартикейс - це кольоровий чохол книжка для Xiaomi Redmi pad 2022 (редмі пад 10,6) Ivanaks Tri fold Star Lion
Модель - Ivanaks Tri fold
Колір - зірковий лев (Star Lion)
Для всієї лінійки планшетів Xiaomi redmi pad 3/64, xiaomi redmi pad 4/128, xiaomi redmi pad 6/128

-
ідеальний варіант для цінителів пластикових чохлів-книжок з модернізованим, ударостійким футляром із пластику ABS та потовщеними кутами з виступами;
-
матова поверхня не збирає сліди пальчиків, знижує ковзання в руці, виглядає ефектно та дорого;
-
розумна обкладинка чохла на планшет Xiaomi redmi pad 4/128gb виконує значну кількість функцій; заламується в пірамідку-підставку і служить основою для упору планшета в горизонтальній позиції, занурює пристрій у сон із блокуванням екрана, легко відриває та закриває за рахунок сегментної структури.
-
полімерні матеріали створюють міцний кістяк у захисній обкладинці, створюючи 3-х шаровий бар'єр між планшетом та зовнішнім середовищем. Пластик, як основа, не дозволить продавити обкладинку твердим предметом, створює форму для футляра, міцно утримує пристрій. А шар мікрофібри (всередині чохла) оберігає від утворення подряпин на корпусі редмі паду;
-
механізм магнітної обкладинки не дозволяє чохлу само відкриватися при переміщенні в сумці або рюкзаку;
-
передбачено положення для комфортного набору тексту, щоб написання статей та постів у соціальних мережах було максимально зручним для рук користувача
-
кольорове оформлення з цікавими відтінками виконане на чорному тлі, що додає контрасту обкладинці в цілому.



Чорний чохол книжка з левом на Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Ivanaks Tri fold Star Lion дуже гарний і надійний, корпус та дисплей планшета буде під цілодобовим захистом від пошкоджень, але лише за умови, що обкладинка завжди у закритому стані. Якщо планшетом користуватися, то екран відразу стає вразливим і з боку користувача і зовнішніх об'єктивних факторів. Щоб отримати максимум безпечного користування, обов'язково наклейте захист на екран.
Магазин smarticase надає знижку 19 гривень на ціннику скла при замовленні "оригінальний чохол Сяомі редмі пад+ загартоване скло". Додайте другий товар на замовлення, щоб заощадити на доставці та скористатися безкоштовною упаковкою замовлення.
Щоб оперативно порівняти варіанти оригінальних чохлів для планшета Xiaomi redmi pad, відвідайте магазин Смартікейс. У нас Ви знайдете зрозумілі та реальні зображення товарів, як вони є, познайомитеся з матеріалами виробу і зможете купити чохол на ремі пад у потрібному Вам кольорі з варіантом. Перейдіть за посиланням - клацніть на фотографію внизу!
Кольоровий чохол книжка для Xiaomi Redmi pad 2022 (редмі пад 10,6) Ivanaks Tri fold Star Lion сподобатися і чоловікам і жінкам, дітям та дівчатам через універсальний сюжет у візерунку. Профіль голови лева серед далеких зірок глибокого космосу з градієнтним переливом, як це робить у Північному сяйві. Виглядає красиво, оригінально та свіжо.
Зробіть свій планшет Xiaomi Redmi pad унікальним зовні - купіть чохол Ivanaks Tri fold Star Lion Xiaomi Redmi Pad 4/128GB






Магазин "Smarticase" надає знижку на покупку двох і більше чохлів із Зірковим левом, а також оптову знижку на замовлення від 5 штук. Пропонуємо співпрацювати власникам магазинів із аксесуарами на мобільну техніку. Надсилання по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Зоряний лев (Star Lion) |
- Ціна: 499 ₴









