
Синій силіконовий чохол із підставкою на Xiaomi redmi pad 2022 (10.61)
459 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: blue_tpu_redmipad
Варіант з покращеним захистом корпусу планшета при падіннях, ударах, кидках та просто не акуратному поводженні - це синій силіконовий чохол з підставкою на Xiaomi redmi pad 2022 (10.61)
Модель - Ivanaks Shield
Колір синій
Підходить на всі планшети сімейства Xiaomi Redmi pad:
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4229EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4171EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4183EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4173EU)
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4221EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4206EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Mint Green (VHU4178EU)

- підвищена міцність футляра від фізичного руйнування, здавлювання, скручування та розтягування. Термополіуретан дозволяє щільно одягнути чохол на Xiaomi redmi pad, щоб закрити всі вразливі сторони корпусу, а також сформувати певний рівень захисту для дисплея у вигляді високого бортика
- вбудована, але з можливістю виймання, пластикова підставка-регулятор передбачає 3 штатні положення кута нахилу дисплея пристрою;
- товсті вставки по кутах, що є контактними точками при падіннях і ударах. Еластичний матеріал приймає удар першим, знижуючи силу детонації та пом'якшує удар
- захисний борт закриває край дисплея м'якою бронею, що автоматично знімає проблему випадкового пошкодження екрана по кромці;
- один з кращих варіантів серед силконово-гумових чохлів-футлярів з тривалим терміном корисного використання та стійкістю до зміни зовнішнього вигляду;
- ідеально для гіперактивних користувачів, дітей та людей похилого віку.



Синій силіконовий чохол із підставкою на Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) добре, з якого боку не подивитися. Але для досягнення максимального рівня захисту пристрою рекомендуємо поклеїти гарне захисне скло на екран планшета, щоб зберегти контактну та робочу його частину.
Магазин smarticase надає знижку 19 гривень на будь-яке зі скла для моделі Redmi pad та безкоштовну упаковку замовлення
Ми маємо великий вибір оригінальних аксесуарів для планшета Xiaomi redmi pad, без яких важко обійтися в сучасному ритмі життя користувача. Перейдіть за посиланням внизу - клацніть на зображення
Протиударний гумовий чохол на Xiaomi redmi pad 2022 модель Ivanaks Shield Blue в яскравому синьому кольорі підвищує видимість планшета на великій території, що актуально, якщо Вам потрібно швидко знайти очима Вашого пристрою, формує цілісний захисний бар'єр-бронь для пристрою. не обмежує можливості використання Вашого девайсу. Дуже добрий варіант!



Щоб придбати м'який силіконовий чохол на Xiaomi redmi pad у синьому кольорі Ви можете вибрати варіант розміщення замовлення (сайт або телефонний контакт), а також спосіб оплати та доставки. Магазин Смартикейс працює з післяоплатою за товар, а також по безготівковому переказу за реквізитами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | синій |
- Ціна: 459 ₴








