
Чохол для Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) силіконовий райдужний ivanaks Shield Rainbow (веселка)
459 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: rainbow_tpu_redmipad
Сім кольорів веселки зібралися в один багатобарвний захисний футляр для захисту планшета та зміни його образу - це райдужний силіконовий чохол для Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) ivanaks Shield Rainbow
Модель - Ivanaks Shield
Колір - Веселка (Rainbow)
Броньований футляр із TPU матеріалу підходить для використання з такими моделями Сяомі:
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4229EU)
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU)
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4171EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4183EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4173EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4221EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4206EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Mint Green (VHU4178EU)

-
цільний м'який футляр з необхідними отворами, максимально відповідає розмірам та особливостям планшета Xiaomi redmi pad;
-
товсті стінки чудово амортизують і пом'якшують удари по корпусу планшета, якщо трапилася несподіванка та планшет упав;
-
різнокольоровий силіконовий чохол для Xiaomi Redmi pad 10.61 (2022) Ivanaks Shield Rainbow виділяється кутами, що випирають, особливо товстими, щоб служити точками зіткнення і поглинання ударів;
-
присутній високий бортик по периметру дисплея, оберігає край планшета редмі пад від відколів. створює плац для контакту із твердими поверхнями;
-
не простий силіконовий чохол, а регульований по вертикалі, що дозволяє підібрати потрібний кут нахилу екрану;
-
максимально зручне використання планшета у захищеному режимі силіконової броні;


Підібрати потрібний варіант обкладинки під планшет Xiaomi redmi pad по-справжньому просто, якщо дивитися реальні фотографії та читати зрозумілий опис. Переходьте на сторінку магазину із зібраною колекцією - натискайте на фотографію внизу!
Райдужний силіконовий чохол для Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) ivanaks Shield Rainbow - це особливий варіант серед силіконових кольорових протиударних варіантів. Тут можна побачити всі найчастіше відтінки серед обкладинок для планшетів. Унікальний дизайн аксесуара дозволяє створити ударозахисний бар'єр навколо планшетного комп'ютера і зберегти максимальну ергономічність.




Щоб користуватися оригінальним чохлом для планшета Xiaomi redmi pad, спочатку необхідно залишити замовлення на товар, що Вас цікавить. Чекаємо на замовлення на сайті магазину Смартикейс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Радуга ( Веселка) |
- Ціна: 459 ₴









