
Чорний чохол для Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) силіконовий ivanaks Shield Rainbow
459 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_tpu_redmipad
Звичний темний колір, дуже близький до відтінку корпусу планшетного пристрою - це чорний силіконовий чохол для Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) ivanaks Shield Black
Модель - Ivanaks Shield
Колір - Чорний (Black)
Підвищена міцність захисний чохол підходить для покупки на такі моделі планшетів:
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4229EU)
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU)
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4171EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4183EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4173EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4221EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4206EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Mint Green (VHU4178EU)

-
міцна основа матеріалу дозволяє без будь-яких негативних наслідків розтягувати футляр, згинати і вдаряти;
-
товстостінний аксесуар застосовують для покращеного захисту планшета при падінні, захисті кутів та дисплея при вільному доступі до відкритого екрану Xiaomi redmi pad;
-
підвищеної міцності силіконовий чохол для Xiaomi Redmi pad 10.61 (2022) Ivanaks Shield Black формує надійну захисну оболонку з усіх вразливих сторін пристрою, що допоможе вберегти девайс навіть при найнесподіваніших падіннях
-
вбудована пластикова підставка-регулятор допоможе підібрати потрібний кут розташування дисплея при необхідності подивитися відео або поспілкуватися в соціальних додатках;
-
товсті кути, з високими бортиками, служать першою точкою зіткнення планшета і твердої поверхні. Таке рішення пом'якшує силу удару та убереже кут від фізичної руйнації;
-
є бортик (висота) над дисплеєм, щоб точка зіткнення не діставала до крихкого скла;


Безліч цікавих обкладинок та візерунків, надійні силіконові футляри та корпуси підібрані в нашій групі чохлів для Сяомі редмі пад - клікайте на фотографію внизу!
Чорний силиконовий чохол для Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) ivanaks Shield Black підходить для всіх різновидів планшета Редмі пад, відтінок класичний та універсальний. Захисні характеристики приємно дивують, підставка допомагає вирішити задачу горизонтальної підставки планшета для занять, дозвілля.




Встигніть стати власником чохла високої міцності для планшета Xiaomi redmi pad, залишайте замовлення поки що товар у статусі "В наявності". Працюємо післяплатою і приймаємо безготівкові перекази на рахунок IBAN.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Чорний |
- Ціна: 459 ₴








