
Чорний силіконовий чохол Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) ivanaks slim black
275 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_slim_redmipad
Акуратний захист планшета від подряпин, потертостей та подряпин – це чорний силіконовий чохол Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) з глянсовою поверхнею.
Модель - Ivanaks Slim
Колір - Чорний (Black)
Для захисту від фізичного зношування таких моделей планшета:
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4221EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4206EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Mint Green (VHU4178EU)
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4229EU)
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU)
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4171EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4183EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4173EU)

- максимально тонкий чохол-накладка з міцного і ударостійкого силікону (термополіуретан) дозволяє зберегти компактні розміри планшета, комфортно користуватися технікою без ризику зібрати подряпини на корпусі;
- відповідає вказаній моделі планшета Редмі пад, щільно сідати на корпус і не спадає. Є невеликий бортик над дисплеєм (якщо не поклеєно загартоване скло на екран);
- стійкий до фізичного впливу, чорний силіконовий чохол для Xiaomi Redmi pad 10.61 (2022) Ivanaks slim black не боїться згинання, розтягування і тиску. Аксесуар тривалого терміну використання та добре оберігає корпус пристрою.
- товщина стінок чохла становить 1 міліметр, що дозволяє зберегти компактні розміри планшета і використовувати його як навігаційну панель або бортовий комп'ютер в автомобілі. Кріплення автотримача контактуватиме з еластичним матеріалом і не залишить подряпини на корпусі Xiaomi redmi pad

Не упускайте можливість познайомитися з повним асортиментом товарів для планшета Xiaomi redmi pad від магазину Smartsmart, а також купити захисне скло зі знижкою 19 гривень. Переходьте до полиці з чохлами, клацніть на фотографію внизу!
Чорний силіконовий чохол Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) з глянсовою поверхнею забезпечує високу чіпкість руки користувача з поверхнею аксесуара, що зменшує ризик втратити планшет. Тим, хто шукає тонкий захисний чохол, щоб було акуратно і красиво дивитися та користуватися Xiaomi redmi pad, варто звернути увагу на Ivanaks Slim black.



Залишайте замовлення на сайті або за дзвінком на контактний номер мобільного, працює Telegram та зв'язок по Viber. Працюємо з відправкою по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Чорний |
- Ціна: 275 ₴






