
Камуфляжний силіконовий чохол Lenovo Tab m8 HD & FHD (TPU Tactical)
430 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TPU_tactical_M8
Різнокольоровий захисний чохол підвищеної міцності із зеленими та коричневими відтінками - це камуфляжний силіконовий чохол на Lenovo Tab m8 HD & FHD (TPU Tactical)
Аксесуар автоматично знімає ризик фізично пошкодити планшетний пристрій під час падіння на тверду поверхню.

Вигідна комплексна покупка від магазину "Smarticase"
Регульований по нахилу силіконовий чохол Lenovo tab m8 (1-3 генерація планшета) і оригінальне захисне.
Знижка на скло - 25 гривень!
Упакуємо всі товари в одну посилку
Всі різновиди чохлів, обкладинку та футляром саме для Lenovo tab m8 (1-3 генерація) зібрані в одному місці для зручного порівняння та підбору. Натискайте на фотографію внизу!

Тактичний чохол Lenovo tab m8 3rd gen оберігає планшет з усіх боків, у тому числі з відкритого дисплея, адже над екраном є високий захисний бортик, який спрацьовує при падінні, як бампер у автомобіля.

Камуфляжний силіконовий чохол Lenovo Tab m8 HD & FHD виготовлений з таких матеріалів:
-
футляр еластичний, гнучкий, може розтягуватися, виготовлений з термополіуретану.
-
підставка з регулюванням положення нахилу екрану може вийматися з футляра, виготовлена з ABS пластику.
Тактичний силіконовий чохол Lenovo tab m8 3rd gen представлений на реальних фотографіях у нашому огляді, щоб отримати максимальне розуміння протиударного захисного аксесуара.





Залишайте замовлення на сайті в будь-який час дня та ночі. Відправлення кожен день, в робочі дні магазину Смартікейс.
Безкоштовна упаковка за рахунок магазину!
Зручні Вам варіанти оплати - після оплати та передплати на рахунок IBAN!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | З підставкою, Протиударний |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 199.1 мм |
| Ширина пристрою | 121.8 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 430 ₴









