
Темний зелений чохол для Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks Tri fold Green Bottle
469 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_trif_bottle
Красивий відтінок зеленого кольору, глибокий і красивий, варіант для військових і для чоловіка - це темний зелений чохол для Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F)
Модель - Ivanaks Tri fold
Колір - Green Bottle (пляшковий, темний зелений)

Що можна зробити для планшета Lenovo tab k10, щоб убезпечити взаємодію по максимуму? Правильно – придбати гарне загартоване скло.
Щоб додати броню для дисплея на замовлення, натискайте на фото нижче!
Темний зелений чохол книжка Ivanaks Tri fold Green Bottle на Lenovo Tab K10 (10.3), пляшковий відтінок, приваблює своєю практичністю та кольором обкладинки. Поверхня зі шкіри PU міцна за своїм, як і серцевина аксесуара (а це пластик ABS). Щоб корпус пристрою не дряпався зсередини, каркас чохла покритий шаром мікрофібри ворсистої темного сірого кольору. Таке поєднання (шкіра PU, пластик та мікрофібра) – це стандарт усіх сучасних чохлів-книжок бізнес стилю.


Які можливості є у обкладинки Ivanaks Green Bottle:

Темний зелений чохол книжка для Lenovo Tab K10 дозволяє зручно поводитися з планшетом, дивитися відео, фільми, навчатися та спілкуватися з друзями. Кутове розташування допоможе комфортно набирати тексти або малювати стілусом із графічних додатків. Розумна обкладинка дозволяє просто відкривати обкладинку, проводити маніпуляції для розташування планшетного комп'ютера на твердій поверхні. Цілісність корпусу планета при падінні на підлогу забезпечується за рахунок міцного полікарбонатного "скелета" чохла Tri fold Ivanaks





Клацніть на фотографію внизу, якщо хочете подивитися всі варіанти обкладинок і футляром для Lenovo tab k10, діагональ 10,3 дюйма з дисплеєм FHD. Магазин smarticase гарантує реалістичні фотографії всіх товарних позицій, щоб покупка була максимально наближена до відвідування звичайного магазину Вашого міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.3 дюймів |
| Забарвлення | Темний зелений (green bottle) |
- Ціна: 469 ₴










