
Темний зелений чохол книжка (силікон) для Samsung Galaxy tab A7 SM-T220 SM-T225 Ivanaks Flat green
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: green_flat_a7lite
Тактичний колір, міцний футляр з еластичного матеріалу та легка вага для комфортного використання планшета - це темний зелений чохол книжка (силікон) Samsung SM-T220 SM-T225 Ivanaks Flat green
Модель - Ivanaks Flat
Колір – темний зелений (dark green)
Чохол із силіконовим дном підходить на такі моделі пристроїв:
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 3/32GB Gray (SM-T225NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 4/64GB Gray (SM-T225NZAF)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32GB Gray (SM-T220NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 4/64GB Gray (SM-T220NZAF)

Пляшковий колір чохол книжка на силіконі Samsung galaxy tab a7 lite SM-T220/T225 та його характеристики
- доступний захист для Вашого планшета від подряпин, потертостей, у разі падіння;
- легка вага захисного аксесуара у поєднанні з високою міцністю силіконового футляра забезпечує відмінний ергономічний досвід;
- планшет Samsung galaxy tab a7 lite впевнено утримуватиметься в руках користувача за рахунок гарної чіпкості поверхні та матової обкладинки;
- горизонтальна позиція формується за рахунок гнучкої обкладинки-підставки;
- занурення пристрою в оригінальний еластичний футляр-корито, виготовлений з еластичного полімеру високої міцності;
- вільний доступ до кнопок регулювання гучності, включення живлення та портів (наприклад для підзарядки);


Знижка на захисне скло екрана планшета Samsung Tab a7 lite – 10 гривень! Клікайте на зображення внизу щоб додати товар в кошик покупок!
Темний зелений чохол книжка (силікон) для Samsung Galaxy tab A7 SM-T220 SM-T225 - це лише один варіант забарвлення з широкого кола захисних чохлів і обкладинок під вказану модель пристрою. Підібрати потрібний відтінок можете у магазині Смакртікейс. Клацніть на фотографію і переходьте до вибору свого чохла.
Пляшковий колір чохол книжка на силіконі Samsung galaxy tab a7 lite SM-T220/T225 - сучасний протиударний кейс із міцних полімерів виконаний у популярному темно-зеленому відтінку, забезпечує тонкий шар захисної броні навколо планшета та зручне користування гаджетом.




Залишайте Ваші замовлення на сайті, поспішайте придбати оригінальний кейс для Samsung galaxy tab a7 lite з доставкою до Вашого міста зручним для Вас перевізником (Нова Пошта, Укрпошта). Широкий асортимент чохлів дивіться на полицях магазину Смартікейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 212.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 SM-T220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Темний зелений (green bottle) |
- Ціна: 400 ₴









