
Чорний силіконовий чохол з підставкою Samsung Galaxy tab A7 SM-T220 SM-T225 Самсунг Галаксі таб а7 лайт
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_shield_a7lite
Для вирішення широкого кола завдань із надійного захисту планшета в екстремальних ситуаціях підходить чорний силіконовий чохол із підставкою на планшет Samsung SM-T220 SM-T225
Модель - Ivanaks shield
Колір – чорний (black)
Цілісний гумовий кейс підходить для таких пристроїв від Samsung:
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 3/32GB Gray (SM-T225NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 4/64GB Gray (SM-T225NZAF)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32GB Gray (SM-T220NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 4/64GB Gray (SM-T220NZAF)

Важливі особливості товару:
- еластичність матеріалу дозволяє без проблем одягати броню або знімати її з планшета багато разів без шкоди для пристрою;
- надійна посадка, чорний силіконовий чохол не сповзає із Samsung Galaxy tab A7 lite;
- завжди доступний для взаємодії дисплей пристрою захищений високим (не менше 2 міліметрів) бортиком;
- підвищений захист кутів планшета за рахунок потовщень-бамперів по всіх 4-х кутах планшета;
- планшет Samsung galaxy tab a7 lite легко регулюється по висоті, коли потрібно подивитися відео або читати новини;
- м'яка частина чохла не боїться впливу сили, зміни форми, падінь та кидків;


Підвищеної міцності чорний гумовий чохол Ivanaks shield black Samsung Galaxy tab A7 lite 8,7 можна доукомплектувати загартованим захисним склом, щоб підвищити захисні характеристики найуразливішої частини пристрою. Купити скло на Samsung A7 lite 8.7 зі знижкою 10 гривень та безкоштовним пакуванням для відправки поштою. Клацніть на фотографію внизу!
Чорний силіконовий чохол з підставкою на планшет Samsung SM-T220 SM-T225 це ідеальне рішення для користувачів дітей, для комерційного використання планшета (на виробництві, торгівлі, ресторанах), здатний забезпечити максимальний рівень захисту для пристрою зберігши максимум зручності від його використання



Що ще можна підібрати для планшета Samsung Galaxy? Відвідайте сторінку з колекцією чохлів на вказану модель, легко та швидко порівняти та вибрати чохол для Samsung Таб а7 лайт. Клікайте на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 212.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 SM-T220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | black ( чорний) |
- Ціна: 450 ₴









