
Рожевий силіконовий чохол з регулюванням нахилу Samsung Galaxy tab A7 SM-T220/T225 Ivanaks shield pink
450 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: pink_shield_a7lite
Надійний та зручний чохол-футляр у ніжному світлому відтінку для безпечного користування планшетною технікою – це рожевий силіконовий чохол з регулюванням нахилу Samsung Galaxy tab A7 lite SM-T220/T225
Модель - Ivanaks shield
Колір – рожевий (pink)
Захисний футляр з бортами та товстими кутами підходить для таких планшетів:
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 3/32GB Gray (SM-T225NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 4/64GB Gray (SM-T225NZAF)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32GB Gray (SM-T220NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 4/64GB Gray (SM-T220NZAF)

Чим виділяється гумовий чохол для планшета Samsung Galaxy Tab A7 Lite?
- не слизький, забезпечує впевнений хват руками чи однією рукою. За рахунок світлого відтінку, чохол Ivanaks Shield Pink не нервує користувача забрудненнями від пилу
- надасть комфортний режим роботи на планшеті та вільний доступ до всіх функціональних портів та кнопок регулювання гучністю
- ідеально купувати дітям, коли планшет Samsung Galaxy Tab A7 lite часто падає;
- захищає не тільки корпус пристрою з ВСІХ сторін, але й формує 2-х міліметровий бортик на дисплеєм, щоб екран міг пережити падіння обличчям вниз
- товщина стінок футляра дозволяє не турбуватися за цілісність планшета, силікон відмінно амортизує та гасить силу удару
- можна встановити в автомобільному кріпленні, носити у сумці чи портфелі або просто в руках;
- ніжний відтінок зачаровує та виділяє пристрій серед інших предметів у кімнаті чи великому просторі.


Жіночий силіконовий чохол Ivanaks shield pink Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220NZAF) найкраще працює в парі із захисним склом на дисплеї даного пристрою. Виходить цілісний броньований планшет, що підвищує термін корисної служби та новизну пристрою. Підібрати хороше захисне скло для Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8,7 можна в магазині Смартикейс.
Знижка 10 грн. при покупці комплекту. Клацніть на фото внизу!
Рожевий силіконовий чохол з регулюванням нахилу Samsung Galaxy tab A7 lite SM-T220/T225 дозволить максимально комфортно користуватися планшетним пристроєм, при цьому відчувати повну впевненість у безпеці девайсу. Особливо якщо поклеїли захисне скло на екран.



Ми допоможемо зорієнтуватися в асортименті чохлів та обкладинок для планшета Samsung galaxy tab a7 lite. Особливо Вам сподобаються реальні фотознімки, що максимально наближає Вас до товару. Клацніть на фотографію, що нижче і в групу з добіркою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 212.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 SM-T220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | рожевий (pink) |
- Ціна: 450 ₴








