
Фіолетовий силіконовий чохол Samsung Galaxy tab A7 lite SM-T220/T225 Ivanaks shield purple самсунг таб а7 лайт
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: piurple_shield_a7lite
Надійний та зручний чохол-футляр у ніжному світлому відтінку для безпечного користування планшетною технікою – це фіолетовий силіконовий чохол Samsung Galaxy tab A7 lite SM-T220/T225
Модель - Ivanaks shield
Колір - фіолетовий (purple)
Захисний футляр з бортами та товстими кутами підходить для таких планшетів:
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 3/32GB Gray (SM-T225NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 4/64GB Gray (SM-T225NZAF)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32GB Gray (SM-T220NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 4/64GB Gray (SM-T220NZAF)

Причини купівлі саме силіконового футляра Samsung Galaxy tab A7 lite SM-T220/T225?
- світлий колір робить пил на чохлі мало помітним (на відміну від чорного кольору), за рахунок цього чохол виглядає завжди яскраво і свіжо.
- Якщо Ви звикли працювати з голим планшетом, то Вам знайоме те почуття, що девайс може вислизнути в будь-який момент. Силіконовий чохол Ivanaks Shiled Pink підвищує чіпкість планшета, роблять мінімальним ризик упустити пристрій з рук для звичайного користувача.
- максимально підходящий варіант для дітей, активних користувачів пристрою, для торгових агентів та офіціантів;
- шар захисної броні покриває не тільки корпус планшета, його торці, а й формує бар'єр над дисплеєм, що максимально знижує вразливість пристрою до пошкодження, особливо у парі із захисним склом;
- стінки футляра мають товщину 2 міліметри, що не особливо потовщує девайс, але додає йому суттєві амортизаційні властивості;
- посилені потовщені кути, щоб запобігти руйнуванню найтендітніших частин корпусу планшета Samsung Galaxy tab A7 lite;
- вбудована підставка з регулюванням висоти допоможе підібрати бажане розташування дисплея, щоб комфортно було очам і рукам;


Бузковий силіконовий чохол для дівчини на планшет Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T225NZAA) дарує Вам впевненість у безпеці корпусу планшета при падінні або несподіваному ударі. Але щоб зробити пристрій на рівень безпечнішим, необхідно поклеїти захисне скло на екран, тим самим знизивши ризик заміни розбитого дисплея. Щоб купити скло відразу з чохлом – клацніть на фотографію внизу!
Фіолетовий силіконовий чохол Samsung Galaxy tab A7 SM-T220/T225 від Ivanaks Shield - це новий крок в еволюції силіконових накладок. Грубий шар гумової броні легко одягається на корпус, не злазить спонтанно і виділяє Ваш планшет серед речей за рахунок яскравого відтінку.




Розібратися в особливостях тієї чи іншої моделі чохла Вам допоможе наша добірка з реальними фотографіями та зрозумілим описом. Завітайте до вітрини магазину Смартикейс, щоб вибрати потрібний чохол на планшет Samsung Galaxy tab A7 lite SM-T220/T225. Клацніть на зображення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 212.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 SM-T220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Фіолетовий |
- Ціна: 450 ₴









