
Темний зелений чохол Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023, книжка з твердим футляром
429 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: green_tri fold_mipad6
Підходить для використання в домашніх умовах, для роботи в офісі, для занять у школі, формує тверду броню навколо всього планшета - це зелений чохол книжка Ivanaks Tri fold з розумною обкладинкою на Xiaomi pad 6/6 pro.
Модель - Ivanaks Tri fold
колір - темний зелений (green bottle)
Модель чохла підходить для планшетів із наведеного переліку:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Основні властивості чохла tri fold pc у кольорі green bottle:
- твердий футляр покритий кількома шарами полімерів. Зовні використовується синтетична шкіра PU (поліуретан), не слизька та міцна, вологостійка з фактурою під натуральну шкіру, темний зелений відтінок. Всередині є шар сірої мікрофібри з дрібним ворсом для м'якого контакту з площею корпусу Xiaomi pad 6, а також для захисту дисплея від дрібних крупинок;
- розумний smart cover. Обкладинка виготовлена гнучкою, із трьох частин, що дозволяє змінювати їй форму, складатися в підставку і служити опорою (як підставка). Розумна обкладинка впливає на датчик Холла в планшеті і може переводити дисплей у режим сну;
- оригінальний футляр. Планшет Xiaomi pad 6 занурюється в пластикове коритце, замикаючись по кутах під вплив натискання пальчиками. Забезпечується вільний доступ до всіх кнопок, портів, всієї площі екрана пристрою;
- магнітний замок. Передбачено м'яке прилипання обкладинки до основи футляра, що вирішує проблему мимовільного перебігу кришки.


Темний зелений чохол Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023 можна відразу придбати із захистом дисплея від подряпин та ударів. Шар загартованого скла добре захищає екран і коштує недорого.
Детально про характеристики скла на Xioami pad 6 - клікайте на фотографію!
Зелений чохол книжка Ivanaks Tri fold з розумною обкладинкою на Xiaomi pad 6/6 pro може використовуватися і у військових цілях, коли необхідне додаткове маскування в зеленці. Тактичний темний зелений колір не такий маркий, як світлі відтінки і гармонує з природою та зеленим листям.





Чохли книжки з твердим футляром для Xiaomi pad 6 або Xiaomi pad 6 pro дозволяють отримати максимальне задоволення від роботи на планшетному комп'ютері, під час дозвілля і перегляду фільму, під час поїздки в транспорті. Щоб подивитися весь асортимент товару - натискайте на зображення внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Темний зелений (green bottle) |
- Ціна: 429 ₴









