
Сірий чохол для планшета Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023, магнітний футляр твердий
449 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: grey_tri fold_mipad6
З темною обкладинкою, автоматичним блокуванням дисплея та утриманням обкладинки в закритому положенні - це сірий магнітний чохол для Xiaomi pad 6/6 pro.
Модель - Ivanaks Tri fold
колір - сірий (Grey)
Це відмінний варіант для планшета з наступного переліку (незалежно від кольору корпусу):
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Матеріали, з яких виготовили захисний кейс:
- основа. Міцний стрижень обкладинки виготовили із пластику ABS, що надає приємної твердості виробу та захисту від подряпин;
- зовнішня сторона. В якості зовнішнього матеріалу обкладинки застосовують синтетичну шкіру PU. Полімер міцний до стирання, добре протистоїть волозі, не слизький і візуально дуже схожий за фактурою на натуральну шкіру. Гарний темний сірий відтінок присутній на всій площі обкладинки;
- внутрішня сторона; Для створення м'якого бар'єру між каркасом виробу та планшетом застосовує мікрофібра – синтетична тканина з дрібним ворсом;
- магніти. Ці елементи виконують величезну роботу. І обкладинку утримують у різних формах та працюю на вимикання дисплея.

Сірий чохол для планшета Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023 пропонується до придбання одразу із захисним склом, Знижка на ціннику скла – 20 гривень. Вибирайте будь-яке та додавайте на замовлення! Більш детально за варіантами скла - клацніть на фотографію!

Сірий магнітний чохол для Xiaomi pad 6/6 pro - це базовий варіант для повсюдного використання портативного 11-дюймового комп'ютера. Дивитись фільми або читати новини на планшеті Xiami pad 6 і весь час тримати пристрій у руках – це, м'яко кажучи, не дуже зручно. Режим у підставці в чохлі tri fold за лічені секунди дозволяє поміняти розташування планшета на твердій рівній поверхні і поринути у комфортний перегляд улюбленого серіалу.





Проблема вибору чохла для планшета виникають часто ще до придбання пристрою. Багато варіантів, часто, не кращої якості, вистилають полиці магазинів і вводять в оману покупців. У магазині Смартикейс ми зібрали лише найкращі варіанти, щоб було легше порівняти та підібрати те, що підійде Вам максимально під Ваші уподобання. Клікайте на фотографію внизу - вибирайте для Xiaomi pad 6 оригінальний чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | графітовий сірий |
- Ціна: 449 ₴









