
Фіолетовий чохол для дівчини на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023, магнітний з підставкою
429 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: purple_tri fold_mipad6
Бузковий чохол книжка у шкірі PU на Xiaomi pad 6/6 pro у красивому кольорі та міцній твердій обкладинці вирішують масу завдань повсякденного використання планшета.
Модель - Ivanaks Tri fold
колір - фіолетовий (purple)
Аксесуар можна придбати для наступного переліку планшетів компанії Xiaomi:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Чим буде цікавий варіант Tri fold у кольорі Purple:
- зручно тримати у руках. Забезпечує впевнений хват планшета однією або двома руками, поверхня з антиковзанням;
- захист корпусу та дисплея (у закритому положенні). Твердий пластик протистоїть тиску твердих або гострих предметів, оберігаючи пристрій від глибоких подряпин або інших форм пошкодження корпусу або екрана;
- позитивний відтінок обкладинки. Фіолетовий колір підвищує настрій користувача, життєрадісний та в міру яскравий.
- з магнітним утриманням обкладинки. З метою блокування вільного ходу обкладинки футляра і щоб кришка не бовталася, застосовується технологія магнітного замку.
- переводить планшет Xiaomi pad 6 в режим автосну, як тільки обкладинка закривається. Це зручно в користуванні 11-дюймовим девайсом і знижує частоту звернення до кнопки включення/вимкнення.


Фіолетовий чохол для дівчини на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023 з можливістю підставки може бути гарним варіантом для подарунка на будь-яке свято. Особливо цей подарунок буде оцінений, якщо додати гарне загартоване скло 9H. Магазин "Smarticase" дарує знижку 20 гривень на будь-який варіант скла при оформленні замовлення "чохол+скло". Клікайте на фото внизу - перегляньте пропозиції по склу!
Бузковий чохол книжка в шкірі PU на Xiaomi pad 6/6 pro - це мульти функціональний аксесуар, з можливістю:
- вберегти планшет у режимі щоденного активного користування,
- обкладинка, що надає певний настрій користувачеві, виділяє гаджет серед його речей, доповнює образ тощо.
- спосіб дивитися відео, ролики на Youtube, фільми в онлайн-кінотеатрах
- підставка для роботи з текстом, графікою, контентом





Часто вибрати чохол для планшета, в даному випадку, для Сяомі пад 6, з діагоналлю 11 дюймів - це досить складне завдання з кількома невідомими. Параметри вибору - малюнок, матеріал, міцність, перемішуються і користувач просто не розуміє, що саме йому купити який чохол на xiaomi pad 6 купити дитині або дружині. Магазин "Smarticase" допоможе розібратися та перекласти невідомі у чіткі варіанти для розгляду. Клацніть на фотографію - переходьте у виборі чохлів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Бузковий ( Бузок) |
- Ціна: 429 ₴









