
Чохол книжка з візерунком метелики для Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro), твердий кейс жіночий
449 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: butterf_tri fold_mipad6
Гідна прикраса будь-якого планшета, Ваша візитна картка та надійний захисний кейс - Чохол книжка з візерунком метелика для Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6)
Модель - Ivanaks Tri fold
колір - кольорові метелики (butterflies)
Підходить для будь-якої моделі зі списку, а також для старшої версії Xiaomi pad 6 pro:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Чохол Ivanaks з гнучкою обкладинкою та забарвленням метелика наділений такими властивостями:
- тактильно відчутна твердість стінок вселяє довіру в безпеку користування пристроєм і його захист у непередбачених ситуаціях (падіння, впустили, випадково сіли);
- яскраве забарвлення дозволить виділити Ваш гаджет, швидко знайти його серед Ваших речей, а також зробити його більш жіночним та красивим
- багаторежимнасть користування планшетом. Крім звичного книжкового варіанту, Ви можете черпати інформацію з Вашого планшета, встановивши його в горизонтальному положенні зі зручним кутом нахилу дисплея;
- занурення дисплея в автоматичний сон, як тільки кришка чохла торкнеться підстави футляра;
- надійна фіксація в чохлі, планшет встановлюється в рамку футляра, замикаючись по пластикових утримувачах і не випадає, навіть якщо перевернути планшет верх дном;


Планшетом буде безпечно користуватися не тільки, якщо купити жіночий чохол з кольоровою обкладинкою для Xiaomi pad 6, у серії Ivanaks tri fold butterlies (метелики), але і якщо додати на замовлення відразу інший необхідний елемент формування броньованого костюма пристрою, а саме загартоване захисне скло. Щоб подивитися та вибрати скло на Xiaomi pad 6 - клацніть на фотографію!
Чохол книжка з візерунком метелика для Xiaomi pad 6 ідеально підходить для жінок будь-якого віку по кольоровій гамі за захисними характеристиками. Пластик ABS досить міцний і легкий, що дозволить запобігти появі подряпин або інших небажаних елементів на поверхні Вашого планшета.





Ми допоможемо Вам підібрати оригінальний чохол на Xiaomi pad 6 з великого асортименту на ринку аксесуарів та обкладинок. Реальні фотографії та короткий та зрозумілий опис знижують час вибору та підвищують його ефективність. Перейдіть за посиланням- клацніть на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Небесно блакитний |
- Ціна: 449 ₴









