
Молодіжний чохол книжка графіті на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023, розумний чохол для хлопця
489 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: grafity_tri fold_mipad6
Яскраве забарвлення обкладинки, смарт обкладинка з магнітами та автосном, твердий кейс із пластику ABS - це молодіжний чохол графіті на Xiaomi pad 6 (Сяоми пад 6 Pro) 2023 року випуску
Модель - Ivanaks Tri fold
Колір - графіті (graffity)
Захисний аксесуар можна придбати для 11-ти дюймового планшета від Сяомі з наведеного списку:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi pad 6 pro
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Особливості обкладинки Tri fold cover у кольорі Графіті:
- зухвале та зухвале оформлення з використанням стилю вуличного графіті, з'єднання майже всіх можливих кольорів веселки в молодіжному яскравому візерунку;
- міцний кейс із пластику ABS міцно утримує девайс у футлярі, не дозволяє випасти пристрою та надає вільний доступ до дисплея, портів та клавіш управління планшетом;
- кольорова матова обкладинка виділяє планшет серед речей користувача, прискорює процес його візуального пошуку;
- подивитися фільм чи відео стане набагато простіше, адже утримувати важкий планшет у руках не треба. Встановили режим підставки та відпочиваєте за переглядом відео контенту;
- розумна обкладинка smart sleep автоматично переводить стан планшета з активного в сон;


Смарт чохол книжка Xiaomi pad 6 з малюнком сучасне графіті та гарне захисне скло в одній посилці дозволить Вам заощадити бюджет на доставку різних замовлень, а також отримати безкоштовне впакування замовлення в коробку від Нової пошти. Клікайте на фото - дивіться нашу пропозицію щодо варіантів скла!
Молодіжний чохол книжка графіті на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) не тільки оформлений у стилі сучасного мистецтва, але й виготовлений із найпрактичніших та найпопулярніших матеріалів, що використовуються для виробництва оригінальних чохлів. Усередині чохла можна побачити сіре покриття - це мікрофібра ( щоб м'яко торкатися обкладинкою до планшета), зовні використовується міцна шкіра Pu, а сам каркас твердий, з пластику ABS.





Допоможемо співорієнтуватися у великому виборі чохлів для планшета Xiaomi pad 6. Реальні зображення кольорів обкладинок передають максимально зовнішній вигляд товару, а короткий опис заощадить Вам час на вибір і порівняння варіантів. Клацніть на фото внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Графіті (Молодіжна забарвлення) |
- Ціна: 489 ₴









