
Жіночий чохол книжка з візерунком (малюнок) сакура для Xiaomi pad 6 Mountain Blue (Сяомі пад 6 Pro)
449 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: sakura_tri fold_mipad6
Гідний варіант для подарунка, для особистого використання, для обкладинки на роботу або в офіс - це бірюзовий чохол книжка Ivanaks Tri Fold Sakura для Xiaomi pad 6 (Ксіамої пад 6), модель 2023 року
Модель - Ivanaks Tri fold
Колір - мигдальне дерево/ абрикосове дерево сакура (Sakura)
Незалежно від забарвлення корпусу Вашого планшета, обкладинку можна купити для планшета зі списку, а також для Xiaomi pad 6 pro:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Які матеріали використовуються для виробництва чохлів tri fold sakura:
- основу футляра та обкладинки становить твердий полімер, пластик ABS. Він формує міцний шар броні, чітко відчутний тактильно. Користувач відчуває впевненість у захищеності планшета, коли бере в руки планшет у чохлі Ivanaks Tri fold. Обкладинка захищає від появи подряпин, який обов'язково з'являтиметься на поверхні планшета, якщо ним користуватися "голим" з коробки. Великий гаджет притягує до себе дрібні тверді предмети і подряпати задню стінку девайсу – це лише питання часу. Тверда обкладинка захищає від ударів малої та середньої сили та може пошкодитися при сильних ударах та впливах;
- лицьова поверхня є шаром синтетичного матеріалу, по фактурі схожого на натуральну шкіру, стійкого до проникнення вологи і до стирання при терті. Це синтетична шкіра PU на основі поліуретану є найпопулярнішим елементом сучасних захисних чохлів-книжок і дозволяє створювати обкладинки різних візерунків і відтінків;
- на внутрішній стороні чохла Ivanaks Tri fold Sakura добре видно ворсиста матерія сірого кольору - це мікрофібра. Жіночий чохол книжка з візерунком (малюном) сакура для Xiaomi pad 6 Mountain Blue (Сяомі пад 6 Pro) оберігає девайс не тільки від зовнішнього впливу, а й від появи подряпин усередині кейсу, від твердих шматочків пилу та піску. Мікрофібра забезпечує м'який дотик обкладинки та планшета Xiami pad 6;
- магнітики, щоб утримувати обкладинку в закритому положенні, щоб обкладинка була також підставкою для перегляду в горизонтальному положенні;


Як добре буде для користувача, якщо бірюзовий чохол книжка Ivanaks Tri Fold Sakura для Xiaomi pad 6 (Ксіамої пад 6) буде доповнений ще одним корисним товаром - захисним склом для екрана планшета. Отримайте знижку 20 гривень на будь-який варіант захисного скла – переходьте за посиланням та здійсніть свій вибір! Клацніть на фото!
Сакура ще називається Мигдальне дерево або абрикосова гілка, адже зображений рослинний візерунок більше відноситься до плодових дерев з білою квіткою. Проте сюжет обкладинки істинно жіночий. Ми бачимо магічне поєднання бірюзового відтінку кольору морської хвилі з елементами квіток, виконаної у стилі картини олією.





Що можна подивитися серед обкладинок для планети Xiaomi pad 6, щоб було максимально реалістично ілюстровано, а не стоковими фотографіями, яким завалено все всесвітнє павутиння? Перейдіть за посиланням - клацніть на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Мигдальне дерево (сакура) |
- Ціна: 449 ₴









