MAX защита

Оригінальний шкіряний чохол-книжка для смартфона Microsoft Lumia 535 / Lumia 535 Dual Sim від відомого бренда MOFI купити в магазині Smart Case

Головні переваги чохла MOFI:
1. Сталева пластина в обкладинці чохла ― захист дисплея від пошкодження якщо Ви або хтось випадково (або не випадково) сів на смартфон Microsoft Lumia 535
2. Чудові захисні властивості — адже тут шкіряна книжка + силіконовий протиударний бампер
3. Свобода рук, якщо Ви любите подивитися відео на смартфоні Microsoft Lumia 535
Якщо Ви шукаєте зручний захисний чохол-книжку для смартфона Microsoft Lumia 535 і для Вас важливий зовнішній вигляд чохла. Щоб чохол був солідним, приємним на дотик і стильним одночасно. Є просте рішення Вашого питання!
Чехол-книжка MOFI!

Купити шкіряний чохол Mofi для смартфона Microsoft Lumia 535 можна зробити замовлення в магазині Smartcase у зручний для Вас спосіб: через кошик сайту ( можна вказати всі необхідні дані та побажання під час купівлі) або за дзвінкою по телефону (швидко)
Чехол-книжка MOFI виконає покладені на нього обов'язки та надії.
Купити шкіряний чохол-книжка Mofi для смартфона Microsoft Lumia 535 можна з оперативним відправленням через Новою Щокою, Укріплішою, Інтайм

Внутрішні розміри чохла (силіконового бампера) в точності відповідають розмірам смартфона Microsoft Lumia 535, є всі необхідні отвори та роз'єми

Розміри:
142 х 73 х 10 мм.
Колір чохла — Бірюзовий
Зовнішня сторона чохла-книжки MOFI виготовлена з високоякісної штучної екошкіри — полиуретана. Екошкіра приємна на дотик, гарна, водовідштовхувальна і міцна.

Усередині чохла можна побачити сіру захисну мікрофібру, силіконовий бампер — фіксатор для смартфона Microsoft Lumia 535, а також логотипи виробника
Бампер виготовлений із міцного еластичного силікону
Конструкція шкіряного чохла MOFI дає змогу встановлювати смарфтон Microsoft Lumia 535 в горизонтальному положенні для зручного для перегляду фільмів, відео тощо.

Смарфтон Microsoft Lumia 535 буде ще красивішим в цьому чохлі!
Смарфтон Microsoft Lumia 535 буде в безпеці в цього чохла!
Адже чохол MOFI створений, щоб зберегти Вашу мобільну техніку!
Короткий відео огляд годехла-книжки Mofi
Купити шкіряний чохол-книжка Mofi для смартфона Microsoft Lumia 535 можна купити в декількох кольорах

Доставка Укріплішою, Новою Поготів, Інтайм!
Щоб купити шкіряний чохол-книжка Mofi для Microsoft Lumia 535 досить зателефонувати за контактним номером або зробити швидке замовлення в магазині Smart Case
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 142 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Основні | |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Microsoft Lumia 535 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






